Nestydaté plavky

Nestydaté plavky - C. D. Payne | Replicamaglie.com

...eny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Damske plavky 75 e | HLEDEJCENY.cz ... . ... Nestydaté plavky by C.D. Payne - Nestydaté plavky has 98 ratings and 6 reviews. Dita said: Skvělé čtení na jaro, léto, ale dokonce i podzim a zimu :D Prostě další super Paynovka s tradič Kniha Nestydaté plavky (E-Kniha) - C. Douglas Payne Zobrazit levnější varianty produktu Nestydaté plavky (E-Kniha) s poškozením Nestydaté plavky E-kniha, česky. Nestydaté plavky. 5x. 0. Elektronická kniha Autor: C.D. Payne. 2015, česky, 312 str ... Kniha: Nestydaté plavky - C.D. Payne | Knihy.ABZ.cz ... . Nestydaté plavky. 5x. 0. Elektronická kniha Autor: C.D. Payne. 2015, česky, 312 strán. Elektronické knihy » Humor, satira. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Více o e-knize Nestydaté plavky. Colm Moran má všechno, co by si jen mohl přát: je mladý, pohledný a pochází z bohaté rodiny. Právě ukončil studium na Yale a chystá se rozjet závratnou kariéru hollywoodského producenta nezávislých filmů, ve kterých by zářila jeho krásná přítelkyně, nadějná adeptka herecké profese. Hledáte Nestydaté plavky od C.D. Payne? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Rok 1957, západní pobřeží USA a mladý muž Colm s filmařskými ambicemi - tak začíná nová kniha úspěšného autora C. D. Payna. Colm odchází do malého městečka, aby zde po smrti svého strýce vedl rodinnou firmu na výrobu plavek nadměrných velikostí. Po příjezdu se obává, že ho čekají dlouhé měsíce naplněné maloměstskou nudou. Nestydaté plavky Nová kniha autora kultovní série Mládí v hajzlu ... Nestydaté plavky C. D. Payne Nakladatel: Jota 2015 Nestydaté plavky 16.6.15. Rok 1957, západní pobřeží USA a mladý muž Colm s filmařskými ambicemi - tak začíná nová kniha úspěšného autora C. D. Payna. Colm odchází do malého městečka, aby zde po smrti svého strýce vedl rodinnou firmu na výrobu plavek nadměrných velikostí. Po příjezdu se obává, že ho čekají ... Nestydaté plavky Rok 1957, západní pobřeží USA a mladý muž Colm s filmařskými ambicemi - tak začíná nová kniha úspěšného autora C. D. Payna. Colm odchází do malého městečka, aby zde po smrti svého strýce vedl rodinnou firmu na výrobu plavek nadměrných velikostí. Román Nestydaté plavky jsem si pořídila čistě ze zvědavosti. Líbilo se mi, že autor napsal román Mládí v hajzlu! a to byl pro mě ten rozhodující impuls pro koupi knihy - očekávání čehosi vtipného, ironického, nostalgického, přesto toužícího urvat od budoucnosti, ...

INFORMACE

AUTOR
C. D. Payne
DIMENZE
7,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Nestydaté plavky.pdf

POPIS

Colm Moran má všechno, co by si jen mohl přát: je mladý, pohledný a pochází z bohaté rodiny. Právě ukončil studium na Yale a chystá se rozjet závratnou kariéru hollywoodského producenta nezávislých filmů, ve kterých by zářila jeho krásná přítelkyně, nadějná adeptka herecké profese. Schází jen maličkost – přesvědčit otce, aby mu poskytl počáteční investici. Bohužel pan Moran starší má na věc jiný názor. Chce, aby se Colm přesunul kamsi na západní pobřeží, kde má po zesnulém strýčkovi převzít nepříliš prosperující firmu na výrobu plavek pro prostorově výraznější ženy. Pokud prokáže, že má opravdu podnikatelské buňky, je otec ochoten investici do filmařské budoucnosti svého syna ještě zvážit. A tak se Colm zčistajasna ocitne v zapadákově, kde lišky dávají dobrou noc, s týdenním platem, který by mu dřív nestačil ani na večeři. Ještě že tu aspoň není nouze o pohledné dívky. Nebo že by jich bylo až trochu moc? Vraťte se spolu s ním do roku 1957, kdy hezká děvčata ještě věřila na počestnost a prťavé bikiny dokázaly vyvolat na pláži pozdvižení!

Chcete si přečíst knihu?Nestydaté plavky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C. D. Payne. Číst Nestydaté plavky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY