O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění

O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění - Jerome Klapka Jerome | Replicamaglie.com

...u st ra ce na přebalu adolf Born Pro tuto audioknihu jsme vybrali novelu Jak jsme se rozhodli psát román podle knížky O psech,zlodějích, strážníkovi i jiná vyprávění, vydané nakladatelstvím Vyšehrad v roce 2015 v novém překladu Milana Žáčka ... O psech, zlodějích, strážníkovi i jiná vyprávění (2017 ... ... . Čtveřice přátel, kterým se nejlépe tvoří na palubě hausbótu, vybírá hlavní hrdinku pro své dílo. O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění ... 978-80-7429-519-5. Hodnocení: 0 hodnocení O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Pro tuto audioknihu jsme vybrali novelu Jak jsme se rozhodli ps ... O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění - Jerome ... ... ... 978-80-7429-519-5. Hodnocení: 0 hodnocení O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Pro tuto audioknihu jsme vybrali novelu Jak jsme se rozhodli psát román podle knížky O psech,zlodějích, strážníkovi i jiná vyprávění, vydané nakladatelstvím Vyšehrad v roce 2015 v novém překladu Milana Žáčka. Čtveřice přátel, kterým se nejlépe tvoří na palubě hausbótu, vybírá hlavní hrdinku pro své dílo. V nedávno vydané knize s předlouhým názvem O psech, zlodějích, strážníkovi i jiná vyprávění najdete drobnější a méně známé prózy z dílny klasika britského humoru. Pokud berete zmiňovaný svazek do ruky, musíte se připravit na cestu do starého světa. Originály těchto textu totiž vycházely v Londýně mezi roky ... O psech, zlodějích, strážníkovi i jiná vyprávění Pokud si rádi dopřejete porci starosvětského poklidu, kterému tak dobře sluší slunné odpoledne, nicnedělání a vyprávění zábavných příběhů, potom jste správně sáhli po povídkách anglického humoristy, jehož všichni znají jako autora Tří mužů ve člunu (o ... Nakladatelství Vyšehrad pro vás věnovalo do soutěže knihu spisovatele Jerome Klapka Jerome O psech, zlodějích, strážníkovi i jiná vyprávění. Správně odpovězte na tři soutěžní otázky, a budete-li vylosováni, kniha bude vaše....

INFORMACE

AUTOR
Jerome Klapka Jerome
DIMENZE
7,52 MB
NÁZEV SOUBORU
O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění.pdf

POPIS

Pokud si někdy rádi dopřejete porci starosvětského poklidu, kterému tak dobře sluší slunné odpoledne, nicnedělání a vyprávění zábavných příběhů, potom jste správně sáhli po povídkách anglického spisovatele, jehož všichni znají jako autora Tří mužů ve člunu (o psu nemluvě) a navazujícího románu Tři muži na toulkách. Jerome Klapka Jerome byl autorem 49 knižních titulů a divadelních her, mezi nimiž jeho laskavé, jemných humorem prostoupené povídky mají své nepominutelné místo. A tak je jen dobře, že tyto drobné prózy vystupují ze stínu dvou Jeromových nejznámějších bestsellerů, a připomínají nápaditého autora, který měl četné následovníky, ale žádného předchůdce.

Chcete si přečíst knihu?O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerome Klapka Jerome. Číst O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY