Čchi-kung pro nohy

Čchi-kung pro nohy - Bernadett Gera | Replicamaglie.com

...jater (palec, energie jin) 20. Meridián žaludku (druhý prst na noze, energie jang) 21 Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky ... Čchi-kung pro nohy - Bernadett Gera, 2019, brožovaná vazba ... ... . Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Čchi-kung pro nohy Jednoduchá energetická cvičení na podporu zdravých nohou. Autor: Gera Bernadett Jazyk: česk ... Kniha Čchi-kung pro nohy: Jednoduchá energetická cvičení na podporu zdravých nohou: Zdraví máte ve svých nohách! Jednoduchá a rychlá léčba nohou, z níž tě ... Cchi kung pro nohy gera bernadett | Sleviste.cz ... ... Kniha Čchi-kung pro nohy: Jednoduchá energetická cvičení na podporu zdravých nohou: Zdraví máte ve svých nohách! Jednoduchá a rychlá léčba nohou, z níž těží celé tělo a mysl Díky čínské léčebné metodě čchi-kungu můžete svým nohám dopřávat účinnou kúru. Cvičení pro zdraví: https://martin-businsky.cz/ Pro ty, kteří se potkali s výronem kotníku jsem natočil video, jak procvičovat kotník doma. Doplňuji, že u te... Objednávejte knihu Čchi-kung pro n...

INFORMACE

AUTOR
Bernadett Gera
DIMENZE
7,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Čchi-kung pro nohy.pdf

POPIS

Jednoduchá a rychlá léčba nohou, z níž těží celé tělo a mysl Díky čínské léčebné metodě čchi-kungu můžete svým nohám dopřávat účinnou kúru. Postupy uvedené v této knize, které si snadno a rychle osvojíte, mají pozitivní dopad na celé tělo i ducha. V chodidlech ostatně končí mnohé z tzv. meridiánů, které lze jako energetické kanály s použitím vhodných cvičení cíleně stimulovat. Zjistíte, že vaše schopnost koncentrace narůstá a řada potíží, jako například vysoký krevní tlak, nachlazení, poruchy spánku a trávení, se naopak zmírňuje. Tato kniha navazuje na předchozí titul Prstový čchi-kung.

Chcete si přečíst knihu?Čchi-kung pro nohy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernadett Gera. Číst Čchi-kung pro nohy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY