Toníkovy čmáranice

Toníkovy čmáranice - Antonín Jína | Replicamaglie.com

...a na Facebooku, teď i kniha pro milovníky slovních hříček a nečekaných významů ... Autor - Jína - Antonín Jína | Knihy.ABZ.cz ... . Sbírkou naivních ilustrací je provede stejně naivní hrdina Čenda. „Nechápe dvojsmyslnost jazyka českého, a tak vznikají trapné momenty," vysvětluje autor, který natvrdlého Čendu ... Toníkovy čmáranice Antonín Jína. Sbírka slovních hříček, u které se budete smát nahlas. Původně úspěšná stránka na Facebooku, teď i kniha pro milovníky slovních hříček a nečekaných významů. Sbírkou naivních ilustrací je provede stejně naivní hrdina Čenda. „Nechápe dv ... Toníkovy čmáranice - Home | Facebook ... . Sbírkou naivních ilustrací je provede stejně naivní hrdina Čenda. „Nechápe dvojsmyslnost jazyka českého, a tak ... Toníkovy čmáranice 139,-Ihned ke čtení Koupit Původně úspěšná stránka na Facebooku, teď i kniha pro milovníky slovních hříček a nečekaných významů. Kniha: Toníkovy čmáranice - Antonín Jína. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Původně úspěšná stránka na Facebooku, teď i kniha pro milovníky slovních hříček a nečekaných významů. Sbírkou naivních ilustrací je provede stejně nai... Toníkovy čmáranice. Původně úspěšná stránka na Facebooku, teď i kniha pro milovníky slovních hříček a nečekaných významů. Sbírkou naivních ilustrací je provede stejně naivní hrdina Čenda. „Nechápe dvojsmyslnost jazyka českého, a tak vznikají trapné momenty," vysvětluje autor, který natvrdlého Čendu ... Kniha Toníkovy čmáran...

INFORMACE

AUTOR
Antonín Jína
DIMENZE
3,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Toníkovy čmáranice.pdf

POPIS

"Sbírka slovních hříček, u které se budete smát nahlas."Původně úspěšná stránka na Facebooku, teď i kniha pro milovníky slovních hříček a nečekaných významů. Sbírkou naivních ilustrací je provede stejně naivní hrdina Čenda. „Nechápe dvojsmyslnost jazyka českého, a tak vznikají trapné momenty,“ vysvětluje autor, který natvrdlého Čendu považuje za svoje alter ego. Fanoušci už vědí, že jeho patálie jsou někdy roztomilé, někdy na pomezí černočerného humoru, ale vždycky hravé a překvapivě vypointované.

Chcete si přečíst knihu?Toníkovy čmáranice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Jína. Číst Toníkovy čmáranice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY