Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku

Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku - Jiří Bílek | Replicamaglie.com

..., které jsou jen tradovanou legendou. . ... Bermudský trojúhelník - štítek | Databáze knih ... .. oblasti oceánů a moří známé větším počtem lodních neštěstí a seznamuje s hypotézami snažícími se tajemství ... Záhada Bermudskeho trojuholníka 1 časť. ... Přátelé Bermudského trojúhelníku 1987 - Duration: ... TOP 5 Konečně vyřešených záhad - Duration: ... Kniha: Trojúhelník záhad a legend - Tajemství bermudského trojúhelníku - Jiří Bílek Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Nyní už snad věda konečně dokáž ... Trojúhelník záhad a legend - Tajemství bermudského ... ... . Nyní už snad věda konečně dokáže vysvětlit legendární zmizení slavného letu 19. Bermudský trojúhelník ukrývá svá tajemství v rozbouřeném oceánu. Ale nic z toho, co leží pod hladinou, nedokáže vysvětlit zmizení letadel. Hledání odpovědí uvnitř Bermudského trojúhelníku nás zavede na křižovatku faktů a fikce. Trojúhelník záhad a legend - Tajemství bermudského trojúhelníku. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0365298: ... Kniha přináší popis více než 160 případů zmizení, k nimž v prostoru bermudského trojúhelníku opravdu došlo, i událostí, které jsou jen tradovanou legendou. Přibližuje také další oblasti oceánů a moří ... Trojúhelník záhad a legend - Tajemství bermudského trojúhelníku. Celkové hodnocení ... Co je toho příčinou, nad tím si marně lámou hlavy nejen publicisté a milovníci záhad, ale i věhlasní odborníci z různých oborů. Kniha přináší popis více než 160 případů zmizení, k nimž v prostoru bermudského trojúhelníku opravdu došlo, i událostí, které jsou jen tradovanou legendou. Trojúhelník záhad a legend - Tajemství bermudského trojúhelníku - Bílek Jiří - O bermudském trojúhelníku četl nebo slyšel asi každý. Prostor Atlantiku vymezený Floridou, Portorikem a Bermudami měl být - a dokonce ještě je - místem záhadných mizení lo Tajemství bermudského trojúhelníku (TV film) Objasnění záhad Bermudského trojúhelníku; ... USA, 2011, 44 min. Obsah Říkají mu Bermudský trojúhelník - smrtící a nevysvětlitelný námořní hřbitov na Zemi. Rozprostírá se od Bermud přes Miami k Portoriku, z hloubky 28 tisíc stop pod mořem do výše 28 tisíc stop nad ... Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku O bermudském trojúhelníku četl nebo slyšel asi každý. Prostor Atlantiku vymezený Floridou, Portorikem a Bermudami měl být - a dokonce ještě je - místem záhadných mizení lodí, letadel i lidí, po nichž se nikdy nenašla žádná stopa. Bermudský trojúhelník se nachází na tr...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Bílek
DIMENZE
5,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku.pdf

POPIS

O bermudském trojúhelníku četl nebo slyšel asi každý. Prostor Atlantiku vymezený Floridou, Portorikem a Bermudami měl být – a dokonce ještě je – místem záhadných mizení lodí, letadel i lidí, po nichž se nikdy nenašla žádná stopa. Co je toho příčinou, nad tím si marně lámou hlavy nejen publicisté a milovníci záhad, ale i věhlasní odborníci z různých oborů. Kniha přináší popis více než 160 případů zmizení, k nimž v prostoru bermudského trojúhelníku opravdu došlo, i událostí, které jsou jen tradovanou legendou. Přibližuje také další oblasti oceánů a moří známé větším počtem lodních neštěstí a seznamuje s hypotézami snažícími se tajemství „trojúhelníku smrti" objasnit. Publikace vznikla nejen na základě studia bohaté literatury, ale rovněž údajů poskytnutých správami přístavů, letišti a lodních, leteckých, pojišťovacích a dalších společností.

Chcete si přečíst knihu?Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Bílek. Číst Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY