Lazarovy ženy

Lazarovy ženy - Marina Stěpnovová | Replicamaglie.com

...lkolepý román, který mapuje osudy jednoho muže, tří žen a Ruska v průběhu dvacátého století ... Lazarovy ženy (Marina Stepnova) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Marina Stepnova se nebojí rozmáchlých popisů lidské duše a činí tak v duchu největších ruských klasiků. Protože přes všechny životní tragédie zůstávají Lazarovy ženy nezlomeny. Na tuhle knihu jen tak nezapomenu. hasmanka. 9 04.08.2019. Mrzí mne, že zrovna u této knihy se našel někdo, kdo ji ohodnotil jako odpad, resp. ji tak ohodnotil a přitom nečetl. Toto je přesně ten titul, který se čte v počátku velmi tě ... HOLKAMODROOKATA: Lazarovy ženy ... . ji tak ohodnotil a přitom nečetl. Toto je přesně ten titul, který se čte v počátku velmi těžko, čtenář ... Lazarovy ženy Název: Lazarovy ženy. Autor: Marina Stěpnova Nakladatelství: Euromedia Group, k.s. Rok vydání: 2015 . Počet stránek: 336. Celkové hodnocení: *** * * Vždycky, když je knížka označen...

INFORMACE

AUTOR
Marina Stěpnovová
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Lazarovy ženy.pdf

POPIS

Lazar Lindt je člověk bez minulosti. Po skončení první světové války se zjevuje na prahu moskevské státní univerzity s touhou studovat, matematik Sergej Alexandrovič Čaldonov v něm však rozpozná geniální talent, nabídne mu místo přednášejícího a mladíka se ujímá. Tak začíná kariéra mimořádně úspěšného a prominentního vědce, který může mít všechno, na co si vzpomene... a zároveň je sám, neboť miluje manželku svého ochránce Čaldonova. Marjusa je Lazarova první a životní láska, pro ni je ovšem onen mladík synem, který se jí nikdy nenarodil. Teprve mnoho let po její smrti poznává mladičkou Galinu, jejímuž kouzlu propadne, protože mu Marjusu připomíná. Mladá dívka si mocného muže vezme ze strachu a po zbytek společného života ho nenávidí. Třetí Lazarovou ženou je vnučka Lidočka, talentovaná baletka, které se po smrti obou rodičů ujímá její babička Galina, přestože ji připomíná Lindta, jež jí zkazil život... Románová sága klenoucí se přes celé 20. století, ověnčená ruskou Big Book Award 2012 a nominovaná mimojiné na The Russian Booker 2012 a The National Bestseller 2012.

Chcete si přečíst knihu?Lazarovy ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marina Stěpnovová. Číst Lazarovy ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY