Louka: Vábení do tajuplného světa

Louka: Vábení do tajuplného světa - Jan Haft | Replicamaglie.com

... Vábení do tajuplného světa. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha: Louka (Jan Haft) | Martinus ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Louka: Vábení do tajuplného světa Přidat komentář. Jasppy. 15. dubna. Vůbec jsem neměla ponětí, jak muže být louka důležitá. ... ukázka z knihy Nakladatelství Kazda - www.kni ... Louka | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . dubna. Vůbec jsem neměla ponětí, jak muže být louka důležitá. ... ukázka z knihy Nakladatelství Kazda - www.knihykazda.cz SUCHÁ LOUK A. 5 6 1 Kozí brada východní (Tragopogon orientalis) láká opylovače - včely a motýly - na svá veliká talířkovitá květenství. Čmeláci luční ale nesají a neshromažďují jen nektar, který si ukládají do zásoby do malých nádobek z čmeláčího vosku ve svých hnízdech třeba v opuštěné myší noře. Vábení do tajuplného světa. ... Louka - zázrak přírody, o nějž nesmíme přijít! Lechtající trávy, zářivé květiny, bzučící hmyz: Jan Haft nás bere na objevitelskou cestu do skutečného ráje přírody, kde žijí stovky pestrobarevných rostlin a fascinujících živočichů v často překvapivých společenstvích ... Louka - zázrak přírody, o nějž nesmíme přijít! Lechtající trávy, zářivé květiny, bzučící hmyz: Jan Haft nás bere na objevitelskou cestu do skutečného ráje přírody, kde žijí stovky pestrobarevných rostlin a fascinujících živočichů v často překvapivých společenstvích. Louka s podtitulem Vábení do tajuplného světa je velice aktuálním titulem, který chce na jednu stranu ukázat, jak to na loukách chodí, co na nich roste i žije a na druhou je voláním o pomoc. Nebo spíše ukázkou, co vše loukám ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Haft
DIMENZE
10,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Louka: Vábení do tajuplného světa.pdf

POPIS

Lechtající trávy, zářivé květiny, bzučící hmyz: Jan Haft nás bere na objevitelskou cestu do skutečného ráje přírody, kde žijí stovky pestrobarevných rostlin a fascinujících živočichů v často překvapivých společenstvích. Nikde jinde není život rozmanitější. A zároveň je jen málokterý z biotopů tolik ohrožen: Kvetoucí louky kdysi pokrývaly mnohem rozsáhlejší území. Dnes je to žalostných několik procent, a i ta jsou v nebezpečí. Text doplňuje řada působivých fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Louka: Vábení do tajuplného světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Haft. Číst Louka: Vábení do tajuplného světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY