Nůž

Nůž - Jo Nesbo | Replicamaglie.com

...ivotností -tento všestranný nůž je určený pro stejnou cílovou skupinu jako model Bushcraft a je ... Žací nože pro křovinořezy - OregonObchod ... ... MFH nůž na přežití, kopie legendárního nože KA-BAR s pevnou čepelí vyrobené z oceli 1095. Nůž vám opravdu poslouží na každém kroku, momentálně velmi oblíbený mezi outdoorovými... Uložit ke srovnání Můj Nůž .cz. distribuční sklad a vzorková prodejna Dornych 128/424 617 00 Brno . E-mail: [email protected] . Tel.: +420 604 66 00 55. Pracovní doba: Po - Pá 9:30 - 17:30 (oběd 12h - ... Category:Knives - Wikimedia Commons ... . E-mail: [email protected] . Tel.: +420 604 66 00 55. Pracovní doba: Po - Pá 9:30 - 17:30 (oběd 12h - 13h) Používáme oXyShop Výrobek byl přidán do nákupního košíku. ... Nastavení soukromí. Tento web používá ke zlepšení vašeho života funkční cookies a externí skripty. Které soubory cookie a skripty se používají a jak ovlivňují vaši návštěvu, jsou uvedeny vlevo. Nůž má na čepeli vyraženo MODEL 707 JAPAN. ještě před koupí jsem se pokusil na netu najít nějaké informace. Jediné co jsem nešel byl odkaz na prodej staršího nože na cizím servru. This page was last edited on 13 January 2020, at 01:56. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. Protože nůž je vyroben ze standardního plastu určeného pro běžné používání. Aktivace čepele Páčka. Se snadno posouvatelnou páčkou na spodní straně rukojeti, která snižuje únavu při práci. Třístranný vysunovač ... Už 45 let českým vojákům slouží nůž vz. 75. Znají ho „záklaďáci" z dob Československé lidové armády, byl na misích v Iráku i v Afghánistánu. Někteří se s ním nemohli rozloučit, a tak ho dokonce kradli. Není dokonalý. Někteří uživatelé říkají: „Je to bláto." Blesk Zprávy se byly podívat v továrně Mikov, kde se stále vyrábí, povídaly si se ... Nůž zavírací BW Olive - kvalitní replika zavíracího nože německého Bundeswehru. Kód: 15337000 Tréninkový nůž ESP oranžový TKO-01-H Nůž, nože, chladné zbraně has 12,705 members. opravdu ostrý koníček pro všechny, co mají rádi nože a sekery. Ať u...

INFORMACE

AUTOR
Jo Nesbo
DIMENZE
10,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Nůž.pdf

POPIS

Harry Hole balancuje nad propastí. Už mnohokrát se probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení horší než jindy. Kdysi slavný kriminalista má na rukou i kalhotách krev a z předchozího večera si nepamatuje vůbec nic. Střípky událostí však postupně vyplouvají na povrch a Harry si začíná přát, aby se byl vůbec neprobudil. Protože i zlý sen je lepší než krutá realita, jíž musí čelit. Harry Hole v nejsložitějším případu své kariéry. 12. díl bestsellerové série.

Chcete si přečíst knihu?Nůž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jo Nesbo. Číst Nůž Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY