Příručka skečnoutingu: Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek

Příručka skečnoutingu: Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek - Mike Rohde | Replicamaglie.com

... tvorbou vizuálních poznámek . Mike Rohde; Mike Rohde ... Jak jsem navrhoval lavici | Jen tak | Václavek WEBLOG ... . 5,0 . Sledovať autora . Motivačná literatúra Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Jan Melvil publishing, 2015. Vydavateľstvo Jan Melvil ... Příručka skečnoutingu Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek Rohde Mike. Skečnouting je moderní a zábavný způsob zaznamenávání poznámek kombinací textu, obrázků, typografie a symbolů. Příručka skečnoutingu je vizuální manuál, který ... Příručka skečnoutingu: Ilustrovaný průvodce tvorbou ... ... . Příručka skečnoutingu je vizuální manuál, který vás naučí základním konceptům skečnoutingu, jeho postupům a technikám. Po jeho prostudování budete schopni velice brzy vytvářet skečnouty sami. Autor celou knihu koncipoval jako jednu dlouhou, zábavnou - a inspirující - ilustraci. (Založil/a: Rosie5) Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek. Podrobnosti tohoto vydání. Obsah. Příručka skečnoutingu je vizuální manuál, který vás naučí základním konceptům skečnoutingu, jeho postupům a technikám - tak rychle, abyste mohli okamžitě sami skečnouty vytvářet. Mike Rohde: Příručka skečnoutingu - Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek; Jan Melvil Publishing 2015, 224 stran, 449 Kč, ISBN: 978-80-87270-70-7. Články na podobné téma. Austin Kleon: Kraď jako umělec - 10 věcí, které ti nikdo neřekl o kreativitě . Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek. Příručka skečnoutingu je vizuální manuál, který vás naučí základním konceptům skečnoutingu, jeho postupům a technikám - tak rychle, abyste mohli okamžitě sami skečnouty vytvářet. Autor vás ve své knize v několika jednoduchých, pochopitelných a pro všechny ... Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek. ROHDE Mike ... panely, píše si deník či pravidelně zaznamenává své nápady. Příručka skečnoutingu je vizuální manuál, který vás naučí základním konceptům skečnoutingu, jeho postupům a technikám - tak rychle, abyste mohli okamžitě sami skečnouty vytvářet ... Příručka skečnoutingu je vizuální manuál, který vás naučí základním konceptům skečnoutingu, jeho postupům a techniká...

INFORMACE

AUTOR
Mike Rohde
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Příručka skečnoutingu: Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek.pdf

POPIS

Co je to skečnouting? Skečnouting je moderní a zábavný způsob zaznamenávání poznámek kombinací textu, obrázků, typografie a symbolů. Hodí se pro každého, kdo chodí na přednášky, semináře, porady, panely, píše si deník či pravidelně zaznamenává své nápady. Příručka skečnoutingu je vizuální manuál, který vás naučí základním konceptům skečnoutingu, jeho postupům a technikám – tak rychle, abyste mohli okamžitě sami skečnouty vytvářet. Autor celou knihu koncipoval jako jednu dlouhou, zábavnou – a inspirující – ilustraci. Mika Rohdeho a jeho práci znáte – je ilustrátorem oblíbených knih Restart a Startup za pakatel. Tentokrát však není jen tvůrcem doplňkových obrázků k textu jiného autora, ale také pionýrem nového stylu práce pod tajemným názvem skečnouting. Mike vlastně jen pojmenoval svou celoživotní vášeň zapisovat si myšlenky a postřehy pomocí náčrtků, ikon a čmáranic. Autor vás ve své knize v několika jednoduchých, pochopitelných a pro všechny zvládnutelných krocích naučí zábavnou a efektivní metodu, jak se vyrovnat se záplavou informací valících se na nás na poradách, konferencích, školeních a přednáškách. Skečnouting jako přístup k osobnímu zpracování informací se stává světovým hitem. Ač to tak na první pohled nemusí vypadat, chytré naslouchání v kombinaci s vizualizací toho nejpodstatnějšího se po chvíli stane přirozeností i u těch, kteří o sobě tvrdí, že kreslit neumí. Díky knize se naučíte používat tuto techniku nezávisle na vašich uměleckých schopnostech a zapisování/zakreslování poznámek nejen z odposlechu se tak stane vaší vyhledávanou metodou a zábavou.

Chcete si přečíst knihu?Příručka skečnoutingu: Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Rohde. Číst Příručka skečnoutingu: Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY