Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže

Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže - Olivier Norek | Replicamaglie.com

...Victora Costy jako by se do úřadoven kriminálky nechvalně známého 93 ... Teritoria - Drogová válka otřásá předměstím Paříže - Norek ... ... . departementu navrátil klid. Jeho čím dál tím více stmelený tým si ho nicméně neužije dlouho. V krátké době po sobě dojde k popravě tří místních drogových šéfů, a tím se Costův tým ocitne doslova ve válce. Ze série s kapitánem Costou dosud vedle knihy Code 93 (2013, česky Code 93, 2019) vyšel i druhý případ Territoires (2014, česky Teritoria, 2019) a třetí případ Surtensions (2016), který byl v prestižní anketě časopisu Elle vybrán jako krimi kniha roku 2017 (Grand Prix des lectrices Elle 2017 - Policiers). Od posledního vyšetřování případu kapitána Victora Costy jako by ... Teritoria - Drogová válka otřásá předměstím Paříže ... ... . Od posledního vyšetřování případu kapitána Victora Costy jako by se do úřadoven kriminálky nechvalně známého 93. departementu navrátil klid. Jeho čím dál tím více stmelený tým si ho nicméně neužije dlouho. Teritoria - Drogová válka otřásá předměstím Paříže - Olivier Norek. Od posledního vyšetřování případu kapitána Victora Costy jako by se do úřadoven... Srovnání cen Teritoria - Drogová válka otřásá předměstím Paříže. Nejlevnější e-shop Smartum.cz. Cena 399 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Od posledního vyšetřování případu kapitána Victora Costy jako by se do úřadoven kriminálky nechvalně známého 93. departementu navrátil klid. Jeho čím dál tím více stmelený tým si ho nicméně neužije dlouho. V krátké době po sobě dojde k popravě tří místních ... Hledáte Teritoria - Drogová válka otřásá předměstím Paříže od Olivier Norek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Teritoria - Drogová válka otřásá předměstím Paříže. Olivier Norek...

INFORMACE

AUTOR
Olivier Norek
DIMENZE
11,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže.pdf

POPIS

Od posledního vyšetřování případu kapitána Victora Costy jako by se do úřadoven kriminálky nechvalně známého 93. departementu navrátil klid. Jeho čím dál tím více stmelený tým si ho nicméně neužije dlouho. V krátké době po sobě dojde k popravě tří místních drogových šéfů, a tím se Costův tým ocitne doslova ve válce. Balíky kokainu a hašiše ukryté v bytech zastrašených důchodců, tajné bojůvky rekrutované v boxerském klubu financovaném městskou radnicí, náměstek starostky umučený ve svém bytě. Costa stojí proti nemilosrdným zabijákům. Kdo jsou ale praví původci toho krveprolití, které brzy zachvátí celé město?

Chcete si přečíst knihu?Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olivier Norek. Číst Teritoria: Drogová válka otřásá předměstím Paříže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY