Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi

Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi - Stanislav Štěpáník, | Replicamaglie.com

... Štěpáník ; kolektiv autorů Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí ... Univerzitná knižnica Prešovskej univerzity v Prešove ... ... Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi. (Štěpáník Stanislav) Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi . Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí jazykově, historicky, kulturn ... Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské ... ... . Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí jazykově, historicky, kulturně i sociálně blízkých - dává možnost ... Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí jazykově, historicky, kulturně i sociálně blízkých - dává možnost pozoruhodného kontrastivního pohledu na hlavní téma publikace, totiž vztah jazyka a komunikace. Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi Autor: Stanislav Štěpáník ; kolektiv autorů Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí ... Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi . Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí jazykově, historicky, kulturně i sociálně blízkých - dává možnost ... Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi . Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí jazykově, historicky, kulturně i sociálně blízkých - dává možnost ... Školské reformy a tvorba kurikula tělesné výchovy v České republice, S Vlček Petr - Janík Tomáš. Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi Štěpáník Stanislav et al. Řízení pedagogického procesu v současné škole Trojan Václav. Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi. Štěpáník, Stanislav. Современная дидактика русского языка как второго иностранного. Языковые средства. Rozboudová, Lenka Konečný, Jakub Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi (The relation of language and communication in Czech...

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Štěpáník,
DIMENZE
12,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi.pdf

POPIS

Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska – tří zemí jazykově, historicky, kulturně i sociálně blízkých – dává možnost pozoruhodného kontrastivního pohledu na hlavní téma publikace, totiž vztah jazyka a komunikace. Jeho řešení se jeví z pohledu výuky zmíněných jazyků i širšího mezinárodního pohledu jako zcela stěžejní při utváření učebního prostředí výuky mateřštiny, zkoumání a zlepšování její kvality a především zavádění jakýchkoli inovací. V česko-slovensko-polském prostředí monografie představuje práci, která se danému problému věnuje skutečně komplexně a do hloubky. Jako základní východisko z problémů, s nimiž se výuka češtiny, slovenštiny i polštiny v daných zemích potýká, autoři předkládají systémový komunikačně-funkční přístup, jehož souhrnnou elaboraci čtenář v publikaci nalezne.

Chcete si přečíst knihu?Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Štěpáník,. Číst Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY