Amnézie - průvodní jev a problém současné doby

Amnézie - průvodní jev a problém současné doby - Jiří Sozanský | Replicamaglie.com

...80-904962-6-2 EAN 9788090496262. Projekt Amnézie připomíná 30 ... Populárně naučná - Kultura, umění | knizniklub.cz ... . výročí sametové revoluce a s ním i to, že statečné postoje jsou cenné a potřebné v jakékoli době. Na projektu spolupracovali akademici z Univerzity Karlovy, Jan Wiendl, Jan ... Amnézie - průvodní jev a problém současné doby-- autor: Sozanský Jiří Amnézie-- autor: Robotham Michael Amnézie-- autor: Robotham Michael Napravená-- autor: Sasková Lucia. Komentáře ke slovu amnézie anterográdní ... JIŘÍ SOZANSK ... Jiří Sozanský | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Komentáře ke slovu amnézie anterográdní ... JIŘÍ SOZANSKÝ : AMNÉZIE / průvodní jev a problém současné doby. 15.10. 2019 - 17.1. 2020. Obecní dům v Praze 15. 10.2019 - 17. 1. 2020. ... Projekt AMNÉZIE výjimečným a jedinečným způsobem připomíná třicáté výročí sametové revoluce a s ním i to, že statečné postoje jsou cenné a potřebné v jakékoli době. ... Amnézie - průvodní jev a problém současné doby Sozanský Jiří. Projekt Amnézie připomíná 30. výročí sametové revoluce a s ním i to, že statečné postoje jsou cenné a potřebné v jakékoli době. Průvodní jev a problém současné doby. SOZANSKÝ Jiří. Info: Symposion, 2019 (1.) - brož., 256 str. EAN: 9788090496262 Amnézie - průvodní jev a problém současné doby autor: Sozanský Jiří doporučená cena: 800 Kč naše cena:672Kč Lichva: trestný čin a s...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Sozanský
DIMENZE
3,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Amnézie - průvodní jev a problém současné doby.pdf

POPIS

Projekt Amnézie připomíná 30. výročí sametové revoluce a s ním i to, že statečné postoje jsou cenné a potřebné v jakékoli době. Na projektu spolupracovali akademici z Univerzity Karlovy, Jan Wiendl, Jan Vojvodík, Libuše Heczková, Jiří Brabec, historici z Vojenského historického ústavu a ÚSTR Petr Koura a Petr Blažek , publicisté Hana Benešová a Vlastimil Ježek, filosof Martin Palouš a další, kteří se podíleli na textech výpravné publikace. Autor Jiří Sozanský patří mezi ty umělce, jejichž dílo bezprostředně rezonuje pulsem doby, v níž žijí. Celou svou uměleckou tvorbou se angažoval proti všem formám násilí, zvůle a ideologického diktátu, pošlapávajícího lidská práva a důstojnost člověka. Je znám jako nekonformní umělec,člověk vyhraněných názorů a postojů, kterého zajímá člověk v mezních situacích, jeho niterné rozpoložení a vnější reakce směrem k lidské komunitě. Jeho obrazy, kresby, plastiky, objekty, instalace, environmenty i performance reagují na konkrétní prostředí a společenskou situaci v poloze naléhavého varovného mementa. Od roku 1976 realizoval Jiří Sozanský více než osmdesát samostatných výstav a účastnil se stovky kolektivních výstav a přehlídek doma i v zahraničí. Je členem spolku grafiků Hollar. Spolu s prof. Jiřím T. Kotalíkem a svojí ženou PhDr. Olgou Sozanskou založil v roce 1992 občanské sdružení Symposion, které realizuje projekty navazující na Sozanského neoficiální aktivity ze sedmdesátých a konce osmdesátých let dvacátého století. Činnost Symposionu je zaměřena výhradně na nekomerční projekty s širším civilizačním dosahem a zahrnuje několik desítek domácích i mezinárodních projektů Jiří Sozanský je svými díly zastoupen v řadě veřejných a soukromých sbírek v ČR i v zahraničí.

Chcete si přečíst knihu?Amnézie - průvodní jev a problém současné doby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Sozanský. Číst Amnézie - průvodní jev a problém současné doby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY