Mistrovská díla planety Země

Mistrovská díla planety Země - Michael Bright | Replicamaglie.com

...o podloží podobné vlnám. knihu Mistrovská díla planety Země, odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka ... Planety | Sleviste.cz ... .cz na Facebooku. Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem. ... Mistrovská díla planety Země. Michael Bright. ... Síla přírodních živlů odjakživa mění a tvaruje povrch naší planety. Dala vzniknout impozantním horám, hlubokým kaňonům, neobvyklým exotickým krajinám úžasných barev, tvarů a textur. Od vyprahlých pouští až k zemím ohně a ledu, tato kniha vám umožní cestovat a ... Mistrovská díla planety Země Autor: Bright, Michael Nakl ... Mistrovská díla planety Země DOBROVSKÝ s.r.o. ... . Od vyprahlých pouští až k zemím ohně a ledu, tato kniha vám umožní cestovat a ... Mistrovská díla planety Země Autor: Bright, Michael Nakladatel: Omega EAN: 9788076420557 ISBN: 978-80-7642-055-7 Originál: Masterpieces of the Earth Překlad: Stelzerová, Pavlína Popis: 1× kniha, vázaná, 209 stran, česky Rozměry: 24 × 30,5 cm Rok vydání: 2019 Zboží ze stejné kategorie - Mistrovská díla planety Země Moderní odstřelovačské pušky OBSAH: Úvod Výhled do budoucna Belgie FN model 30-11 Německo Heckler & Koch G 3/SG 1 Heckler & ... Mistrovská díla planety Země - Michael Bright. Do ruda rozžhavená láva explodující při kontaktu s oceánem, gejzíry chrlící sloupy vroucí vody, barevné... Kniha: Mistrovská díla planety Země - Michael Bright Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Mistrovská díla planety Země Autor: Michael Bright Do ruda rozžhavená láva explodující při kont...

INFORMACE

AUTOR
Michael Bright
DIMENZE
5,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Mistrovská díla planety Země.pdf

POPIS

Do ruda rozžhavená láva explodující při kontaktu s oceánem, gejzíry chrlící sloupy vroucí vody, barevné prameny obsahující termofilní bakterie, obrovské ledovce velké jako budovy, burácející vodopády, které se střemhlav vrhají do hlubokých roklí, vrstvy skalního podloží podobné vlnám. To je jen pár příkladů toho, co najdete na stránkách této knihy. Velkolepé fotografie vzdávají hold ohni, ledu, vodě a větru, mocným silám, které odjakživa formovaly naši planetu, a odhalují fantastické přírodní divy a krásy, které vám vyrazí dech.Síla přírodních živlů odjakživa mění a tvaruje povrch naší planety. Dala vzniknout impozantním horám, hlubokým kaňonům, neobvyklým exotickým krajinám úžasných barev, tvarů a textur. Od vyprahlých pouští až k zemím ohně a ledu, tato kniha vám umožní cestovat a objevovat přírodní zázraky pěti kontinentů. Publikace obsahuje úchvatné snímky od nejlepších fotografů, kteří se zaměřují na přírodní divy a krásy naší planety.

Chcete si přečíst knihu?Mistrovská díla planety Země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Bright. Číst Mistrovská díla planety Země Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY