Tatínku, ta se ti povedla

Tatínku, ta se ti povedla - Zdeněk Svěrák | Replicamaglie.com

...íkali pejsek a kočička hasícímu přístroji? Jaký má tatínek talisman na vyprávění pohádek? Co má tatínek Šíma na hlavě? Nepovinné otázky: Chtěl/a bys mít chatu a kde? Tatínku, ta se ti povedla E-kniha, česky ... Tatínku, ta se ti povedla | Albatrosmedia.cz ... . 0. Elektronická kniha Autor: Zdeněk Svěrák. 2013, česky, 48 strán. Elektronické knihy » Romány a rozprávky. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle, PDF. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Kniha: Tatínku, ta se ti povedla - Zdeněk Svěrák. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je uprav ... Tatínku, ta se ti povedla (Zdeněk Svěrák) | Detail knihy ... ... . Kniha: Tatínku, ta se ti povedla - Zdeněk Svěrák. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Tatínku, ta se ti povedla; Listování v knize Tatínku, ta se ti povedla. Zdeněk Svěrák. Pohádková knížka od Zdeňka Svěráka! Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Svěrák
DIMENZE
12,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatínku, ta se ti povedla.pdf

POPIS

Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili. Tatínek Šíma by pohádky raději četl. Jenomže Petřík a Petruška dávají přednost takovým, jaké jim dříve povídala maminka: o zdánlivě obyčejných věcech kolem nás. A to není jednoduché, jak se možná na první pohled zdá. Však se tatínek Šíma s pohádkami pěkně natrápí!

Chcete si přečíst knihu?Tatínku, ta se ti povedla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Svěrák. Číst Tatínku, ta se ti povedla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY