Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku

Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku - Jiří Bílek | Replicamaglie.com

...átila? Trojúhelník záhad a legend 1990, ... Bermudský trojúhelník - štítek | Databáze knih ... ... Záhada Bermudského trojúhelníku 1985, Z. Kukal „Vzrušující a zneklidňující. Budící strach a obavy, ale zároveň dráždící odvěkou lidskou touhu odhalovat jedno tajemství za druhým. S vědomím smrtelného rizika a dalšího zmizení beze stopy jako tolik jiných. ... Velká kniha ... Trojúhelník záhad a legend Tajemství bermudského trojúhelníku 2. vydání (doplněné) vazba - vázaná s p ... Trojúhelník záhad a legend - Tajemství bermudského ... ... . vydání (doplněné) vazba - vázaná s přebalem ... Kniha přináší popis více než 160 případů zmizení, k nimž v prostoru bermudského trojúhelníku opravdu došlo, i událostí, které jsou jen tradovanou legendou. ... Kniha je v dobrém stavu, tvrdá vazba s přebalem, stopy běžného opotřebení, volná vazba Jako bermudský trojúhelník anebo také ďáblův trojúhelník je označována oblast ležící mezi Miami na Floridě (případně jižním cípem Floridy), Portorikem (město San Juan) a Bermudami na pomezí Mexického zálivu a západního Atlantiku. Za… Co je toho příčinou, nad tím si marně lámou hlavy nejen publicisté a milovníci záhad, ale i věhlasní odborníci z různých oborů. Kniha přináší popis více než 160 případů zmizení, k nimž v prostoru bermudského trojúhelníku opravdu došlo, i událostí, které jsou jen tradovanou legendou. Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku. Jiří Bílek Nakladatel: ... O bermudském trojúhelníku četl nebo slyšel asi každý. Prostor Atlantiku vymezený Floridou, Portorikem a Bermudami měl být - a dokonce ještě je - místem záhadných mizení lodí, letadel i lidí, po nichž se nikdy nenašla ... Zatímco vědci na celé planetě závodí s časem, aby odhalili tajemství minulosti, která by bylo možné použít k obraně, bývalý příslušník speciálních jednotek Eric Dane vede skupinku lidí do chmurných hlubin Bermudského trojúhelníku, aby tu čelil nezastavitelnému nepříteli, který má jediný cíl - naprosté ... Minulost Bermudského trojúhelníku popisovaly tedy i myšlenky nadaných vypravěčů mezi lidmi,kteří chtě nechtě ovlivnili jak vnímání trojúhelníku,tak mysl samotných lidí,jež se začali zajímat o mýtické povídky pisálků.Snad se tam objevuje trocha pravdy,ale to pozná každý sám.na ukázku je tu pár legend. Přehrát film Nové záhady bermudského trojúhelníku online na uložto Zobrazit reklamu (Zonky.cz) Oblast mezi Miami, Portorikem a Bermudami o rozloze více než milion kilometrů čtverečních je plná tajemství.Déle než sedmdesát let připisují lidé mizení lodí a letadel různým záhadným silám....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Bílek
DIMENZE
12,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku.pdf

POPIS

O bermudském trojúhelníku četl nebo slyšel asi každý. Prostor Atlantiku vymezený Floridou, Portorikem a Bermudami měl být – a dokonce ještě je – místem záhadných mizení lodí, letadel i lidí, po nichž se nikdy nenašla žádná stopa. Co je toho příčinou, nad tím si marně lámou hlavy nejen publicisté a milovníci záhad, ale i věhlasní odborníci z různých oborů. Kniha přináší popis více než 160 případů zmizení, k nimž v prostoru bermudského trojúhelníku opravdu došlo, i událostí, které jsou jen tradovanou legendou. Přibližuje také další oblasti oceánů a moří známé větším počtem lodních neštěstí a seznamuje s hypotézami snažícími se tajemství „trojúhelníku smrti" objasnit. Publikace vznikla nejen na základě studia bohaté literatury, ale rovněž údajů poskytnutých správami přístavů, letišti a lodních, leteckých, pojišťovacích a dalších společností.

Chcete si přečíst knihu?Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Bílek. Číst Trojúhelník záhad a legend: Tajemství bermudského trojúhelníku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY