Ve škole jsou vši!

Ve škole jsou vši! - Séverine Duchesne | Replicamaglie.com

...ch žáků obávané vši! Přesvědčte se, rodičové, o tom, že vši nejsou krvežízniví paraziti, ale že jsou ve škole z jediného prostého důvodu: Aby se něco naučily! Téma: Vši ve škole: Kalamity YANKA: 12 ... Ve škole jsou vši! - | Kniha na Alza.cz ... .6.2012 16:27 ... Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem. Vši ve škole. 1.1K likes. Vši ve škole - nový pořad internetové televize Stream.cz Vši, vši, vši ve školce ... Asi jsem hloupa ale to snad nic nevyresi, vlasy dorostou ale vsi jsou ve skolkach a ve skolach porad ... Ve škole jsou vši! - Séverine Duchesne, | Knihy Dobrovský ... . Vši ve škole. 1.1K likes. Vši ve škole - nový pořad internetové televize Stream.cz Vši, vši, vši ve školce ... Asi jsem hloupa ale to snad nic nevyresi, vlasy dorostou ale vsi jsou ve skolkach a ve skolach porad :-/ Mozna si tak pomohou jen na chvilku ne? ... Ted ve škole je měla opět tak jsme hned letěla do lékárny pro olejíček. Ve škole jsou vši! Žijeme ve 21. století, ale čtyřikrát do roka přijde oznámení, že ve školce či škole se na dětských hlavičkách zabydlil tento cizopasný dotěrný odporný hmyz. Mnoho lidí má vši asociačně spojené se špatnou hygienou. Ale takto bychom mohli mluvit spíše o vši šatní. Ve škole se vyskytnou vši, a tak se 3 kamarádům naskytne možnost být doma. Jerry přijde samozřejmě s dalším skvělým nápadem..... Ve škole jsou vši!, Vydavateľ: Svojtka CZ, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 32, Rok vydania: 2019 Děsíte se, že si o vás ve škole budou myslet, že se nemyjete? Takové obavy jsou trochu zbytečné. Vši se totiž mohou objevit i v té nejčistotnější rodině. Jak vůbec poznáte, že váš potomek má skutečně vši? Podívejte se do vlasů a možná na nepříjemného parazita rovnou narazíte. Děti také bývají neklidné ......

INFORMACE

AUTOR
Séverine Duchesne
DIMENZE
9,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve škole jsou vši!.pdf

POPIS

Na začátku školního roku se všichni po prázdninách šťastně shledáváme se svými kamarády. Ve škole jsou ale i nějací nevítaní hosté. Stálice vlasové pokrývky mladších žáků obávané vši! Přesvědčte se, rodičové, o tom, že vši nejsou krvežízniví paraziti, ale že jsou ve škole z jediného prostého důvodu: Aby se něco naučily! Vším se stejně jako dětem bude hodit umět číst (kvůli etiketám na šamponech) a počítat (Víte, kolik má průměrná veš příbuzných? Nepočítaně!). Ty pokročilejší se na vyšších stupních dozvědí něco o anatomii vlasu. Rok uteče jako voda a jsou tu zase prázdniny. Nezoufejte, děti, vešky pojedou na tábor s vámi! Tato vtipná knížka o vších pro všechny je plná bláznivých celostránkových ilustrací a pobaví děti i dospělé.

Chcete si přečíst knihu?Ve škole jsou vši! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Séverine Duchesne. Číst Ve škole jsou vši! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY