Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala - Jenny Hanová | Replicamaglie.com

...ch vám chtěla ukázat knížku, kterou jsem právě dočetla ... Všem klukům: P.S. Stále tě miluju / To All the Boys: P.S ... ... . Právě jsem objevila mou nejoblíbenější knížku v celé své knihovně (a že není zrovna malá 😀 ) Autorka měla geniální myšlenku na zápletku, ale o ní vám řeknu dál. O knize Všem klukům, které jsem milovala jsem toho slyšela hodně, od pozitivních názorů až po ty negativní. Najednou jsem na ni narážela naprosto všude, proto netrvalo dlouho a já si ji taky přečetla. Je doopravdy skvělá. Čte se úplně lehce, děj je záži ... Všem klukům, které jsem milovala (2018) - video | Online ... ... . Je doopravdy skvělá. Čte se úplně lehce, děj je záživný, postavy příjemné. Všem klukům, které jsem milovala je úžasná kniha a podle mě i autorčina nejlepší. Jedná se o young adult, takže je to určeno spíš pro mladší čtenáře, ale řekla bych, že tahle kniha dokáže vykouzlit úsměv na tváři skoro každému, kdo má rád takovou oddechovější romantiku ať už jako primární četbu nebo jako něco relaxačního mezi těžší literaturou. Přeslazená záležitost, u které by moje 12 let staré Já nejspíš slintalo blahem a idealizovalo si, jak to jednou bude taky takhle super. Jednička se ještě jakž takž dala, ale tohle už je moc i na mou maličkost. Knihy mě teda taky zrovna neuchvátily a tady to bohužel není o nic lepší. ... Všem klukům, které jsem milovala ... Ke knize "Všem klukům, které jsem milovala" doporučujeme také: P. S. Stále Tě miluju Hanová, Jenny Cena: 229 Kč Mléko a med Kaur, Rupi Cena: 293 Kč Navždy s láskou Lara Jean Hanová, Jenny Cena: 254 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. ... Stav: Série je kompletní (přeložená) Autoři: Jenny Han (3 knih) Knihy v sérii. 84% Všem klukům, které jsem milovala (1. díl) Kupte knihu Všem klukům, které jsem milovala od Jenny Han na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Všem klukům, které jsem milovala. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Všem klukům, které jsem milovala. HANOVÁ Jenny. Info: CooBoo - Albatros Media, 2015 (1.) - váz., 320 str. Všem klukům, které jsem milovala Posty, které by tě mohly zajímat. citáty. Takhle možná končí všechny první lásky. Navždy jim patří kousíček vašeho srdce. #jennyhan #létokdyjsemzkrásněla. 4. 4. 2020 Jenny Han: Vždycky budeme mít léto číst více. žebříčky. Všem klukům, které jsem milovala série. 3 knihy. Knihy; Bazar Všem klukům, které jsem milovala je první díl trilogie. Kniha byla v České republice vydána nakladatelstvím CooBoo v roce 2015 a okamžitě zaznamenala velký úspěch, hlavně mezi dívčím čtenářstvem. Podle série by měl vyjít film, který si vzal na starost Netflix a dočkat bychom se ho měli v létě. Lara Jean ve svém krátkém životě […]...

INFORMACE

AUTOR
Jenny Hanová
DIMENZE
5,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Všem klukům, které jsem milovala.pdf

POPIS

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

Chcete si přečíst knihu?Všem klukům, které jsem milovala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jenny Hanová. Číst Všem klukům, které jsem milovala Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY