Anglický slovník na cesty

Anglický slovník na cesty - Duncan Hendy | Replicamaglie.com

...ekaných zádrhelů! bound: na cestě domů, směřující domů z cest ap ... Kniha: Anglický slovník na cesty (Hendy Duncan) [SK ... ... . homeward-bound. companion: společník na cestách travelling companion. take: dát se na cestu take to the road. transit: zboží (ztracené) na cestě goods (lost) in transit. travel: cestovní průvodce, průvodce na cesty kniha travel book. watch: koukat pod nohy, dávat pozor na cestu aby nezakopl ap. watch one's step Vyrážíte na cesty a potřebujete u sebe mít nejdůležitější slovíčka? Nechcete s sebou táhnout kapesní či příruční slovník? Už nemusíte, připravili jsme pro vás nejdůležitější slovíčka a fráze, které budete potřebovat. Užitečné fráze - Useful phrases Nejlevnější nabídky Anglický sl ... Anglický slovník na cesty | Albatrosmedia.cz ... . Užitečné fráze - Useful phrases Nejlevnější nabídky Anglický slovník na cesty. ShopRoku 2019 Finalista . Hodnocení: 4.7 hvězdičky z 5. 105462 recenzí. Anglický slovník na cesty . skladem. 119 Kč. doprava od ... Tato stránka vám pomůže řešit nejčastější problémy, které vás mohou na dovolené potkat. Najdete zde anglické fráze pro cestování, hotel i restauraci. Angličtina na cesty vám pomůže řešit potíže hned. Všechny informace o produktu Kniha Anglický slovník na cesty - Hendy Duncan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Anglický slovník na cesty - Hendy Duncan. Anglický slovník na cesty - Duncan, Hendy ; Ilustrovaná příručka pomůže s jazykovou slovní zásobou v situacích, s nimiž se turisté v zahraničí nejčastěji setkávají. Slovíčka i fráze, které lze využít na letišti, na ... Anglický slovník na cesty. Cena s DPH 169,00 Cena bez DPH 153,64 Kč ... Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc - veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů! Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňující situace, které turisté musejí často řešit: na letišti...

INFORMACE

AUTOR
Duncan Hendy
DIMENZE
9,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Anglický slovník na cesty.pdf

POPIS

Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc – veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů! Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňujících situace, které musejí turisté často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v lékárně, na policii atd. Vedle ilustrací jsou uvedena slovíčka s výslovností, takže si je snadno přečtete a zapamatujete. Kromě slovíček najdete v knize i často používané výrazy. Potřebujete se zeptat na cestu? Půjčit si auto v cizině? Koupit si jízdenku? Požádat o jiný pokoj v hotelu? To všechno a mnoho dalších frází si osvojíte díky tomuto slovníku.

Chcete si přečíst knihu?Anglický slovník na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Duncan Hendy. Číst Anglický slovník na cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY