Bez trestů a odměn

Bez trestů a odměn - Aletha Solterová | Replicamaglie.com

...akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Bez trestů a odměn ... PDF Odměna a trest ve výchově dítěte ... . Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let. SOLTEROVÁ Aletha. Info: Triton, 2019 (1.) - brož., 228 str. Z angl. přel. A. Jamieson EAN: ... Bez trestů a odměn Autor: Solterová, Aletha Nakladatel: Triton EAN: ISBN: Originál: ooperative and connected:Helping children flourish without punishment or rewards Překlad: Jamieson, Alžběta Popis: Elektronická kniha, 240 stran, bez zabezpečení DRM, 2,0 MB ePUB, 4,4 MB Mobi, 3,4 MB PDF, česky Rok vydání: 2020 Název: Bez trestů a odměn - Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let. Autor: Solterová Aletha. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › ... Bez trestů a odměn - Solter Aletha J. | Artforum ... ... . Autor: Solterová Aletha. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-7553-723-2. EAN: 9788075537232. Objednací kód: NA368480 Pomocí odměn a trestů lze chování dítěte usměrnit a zformovat tak, aby vyhovovalo jeho vychovatelům. Právě v tom ale spočívá největší úskalí těchto výchovných prostředků - dítě se učí chovat tak, aby vyhovělo vnějším požadavkům, ale bez skutečné vnitřní motivace. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. B...

INFORMACE

AUTOR
Aletha Solterová
DIMENZE
6,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez trestů a odměn.pdf

POPIS

Dnešní rodičovství prochází revoluční proměnou. Ač naše doba samu sebe často prezentuje jako epochu krize nebo dokonce zániku rodinného života, Aletha Solterová přináší opačné, mnohem optimističtější poselství: Vztahy mezi partnery i mezi rodiči a dětmi v sobě skrývají jedinečný potenciál osobní a společenské obnovy. Je důležité pochopit, co je podstatou lásky a rodinných vztahů, začít to podle svých možností na-plňovat a přitom si všímat nejen dětí, nýbrž i sebe samých. Současná generace rodičů je privilegovaná v tom, že má poprvé v historii pro úspěšnou výchovu k dispozici nejen svou intuici, ale také informace z výzkumů přesvědčivě dokazujících, co je pro utváření osobnosti člověka podpůrné a posilující, a co naopak znevýhodňující. Lze proto otevřeně hovořit i o tom, jak velké ohrožení představují škodlivé stereotypy, nezhojená zranění a rigidní vnitřní obrany. Mezigenerační přenos tak už nemusí být vnímán jako břemeno, nýbrž jako významná možná vnitřní posila. Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8let.

Chcete si přečíst knihu?Bez trestů a odměn ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aletha Solterová. Číst Bez trestů a odměn Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY