Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností

Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností - Guillaume Néry | Replicamaglie.com

...posledním výdechem. Ponory Guillauma Néryho jsou časové intervaly mezi jeho posledním výdechem a prvním nádechem ... Ostatní | Kupte E-knihy na Martinus.cz ... . Kniha slavného potápěče nám umožňuje ponořit se do jeho... Hlubiny (Život bez dechu na hranicích lidských možností) Guillaume Néry • XYZ, 2019 . 5,0 1x ... Okamžitě ke stažení. Autobiografie slavného francouzského volného potápěče Život člověka se odehrává mezi jeho prvním nádechem a posledním výdechem. Ponory Guillauma Néryho jsou časové intervaly mezi jeho posledním ... Rakouský apneista "Iceman" testuje pod ledem ... Hlubiny - Guillaume Néry | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Ponory Guillauma Néryho jsou časové intervaly mezi jeho posledním ... Rakouský apneista "Iceman" testuje pod ledem hranice lidských možností. ... Redl se specializuje na potápění bez přístroje pod ledem, čímž si vysloužil přezdívku Iceman. Ve třiceti letech pověsil na hřebík kariéru investičního poradce a začal se plně věnovat svému koníčku. ... V roce 2012 v Nepálu zkoumal hlubiny ... Právo na opravu: Chybovat je lidské. Pokud zjistíte, že osobní údaje, které o vás zpracováváme, jsou nepřesné nebo neúplné, máte právo na to, abychom je bez zbytečného odkladu opravili, popřípadě doplnili. Právo na výmaz: V některých případech máte právo, abychom vaše osobní údaje vymazali. Vaše osobní údaje ... Tituly od Guillaume Néry na Gorila.sk. Najširší výber titulov na slovenskom trhu, výhodné ceny a nízke poštovné. Len na Gorila.sk Život bez vzduchu. ... ať už se jedná o pokusy překonat světové rekordy v zadržování dechu, nepředstavitelně hluboké ponory na otevřeném moři, pravidelné lékařské kontroly, nebo zcela všední činnosti. ... Hranice mezi mdlobou způsobenou nedostatkem kyslíku a nenávratným překročením lidských možností se ztrácí ... rozhovoNa poli české záhodologie se zrodila nová tvář. Spisovatelka Lenka Zachardová je jednou z mála žen, která se tomuto oboru věnuje. Její výjimečnost si uvědomují také zkušení záhadologové, kteří zaplnili knihovny svých čtenářů již hezkou řádkou knih. „Mezi dobrodruhy, nořícími se do fascinujícího světa záhad, nebývá mnoho žen, neboť jejich ... Právo na opravu: Chybovat je lidské. Pokud zjistíte, že osobní údaje, které o vás zpracováváme, jsou nepřesné nebo neúplné, máte právo na to, abychom je bez zbytečného odkladu opravili, popřípadě doplnili. Právo na výmaz: V některých případech máte právo, abychom vaše osobní údaje vymazali. Vaše osobní údaje ... Život bez dechu na hranicích lidských možností- Život člověka se odehrává mezi jeho prvním nádechem a posledním výdechem. Ponory Guillauma Néryho jsou časové intervaly mezi jeho posledním výdechem a prvním nádechem....

INFORMACE

AUTOR
Guillaume Néry
DIMENZE
12,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností.pdf

POPIS

Život člověka se odehrává mezi jeho prvním nádechem a posledním výdechem. Ponory Guillauma Néryho jsou časové intervaly mezi jeho posledním výdechem a prvním nádechem.Kniha slavného potápěče nám umožňuje ponořit se do jeho tréninku, výkonů, technických obtíží, které musí překonávat. Potápění je pro něj víc než sport, je to životní filozofie, způsob, jak se přiblížit sám sobě i jak zkoumat oceán, který je dosud tak málo poznaným šestým světadílem. Tato neobvyklá pouť nás dovede na hranice lidských možností. Autobiografie slavného francouzského volného potápěče.

Chcete si přečíst knihu?Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guillaume Néry. Číst Hlubiny: Život bez dechu na hranicích lidských možností Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY