Markýza duchů

Markýza duchů - Renáta Šťastná | Replicamaglie.com

...stná Renáta, Nováček Petr - Markýza duchů je moje třetí knížka ... v duchu - ABZ slovník českých synonym ... . V roce 2011 vyšla kniha Boj s démony aneb učebnice magie, v roce 2013 Ze života šamanky. V těchto knížkách jsem popsala metody magie a hlavně příběhy z mojí praxe, jak Markýza duchů je moje třetí knížka. V roce 2011 vyšla kniha Boj s démony aneb učebnice magie, v roce 2013 Ze života šamanky. V těchto knížkách jsem popsala metody magie a hlavně příběhy z mojí praxe, jak jsem pomáhala lidem i zvířátkům. Markýza duchů-- autor: Šťastná Renáta Markýza Bella Patti-- aut ... Markýza duchů | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Markýza duchů-- autor: Šťastná Renáta Markýza Bella Patti-- autor: Brioni de Nestoudný markýz Hartley-- autor: Howell Hannah Stínění oken-- autor: Lubinová Štěpánka Analýza nekonečně malého za účelem chápání křivek-- autor: L' Guillaume de, Hôpital Markýza duchů je moje třetí knížka. V roce 2011 vyšla kniha Boj s démony aneb učebnice magie, v roce 2013 Ze života šamanky. V těchto knížkách jsem popsala metody magie a hlavně příběhy z mojí praxe, jak jsem pomáhala lidem i zvířátkům. Podle těchto knížek se lidé mohou naučit v meditaci působit na podvědomí druhých, léčit a bojovat proti zlu. Markýza ... Markýza duchů je moje třetí knížka. V roce 2011 vyšla kniha Boj s démony aneb učebnice magie, v roce 2013 Ze života šamanky. V těchto knížkách jsem popsala metody magie a hlavně příběhy z mojí praxe, jak jsem pomáhala lidem i zvířátkům. Mgr. Renata Šťastná z Třebíče, astroložka, kartářka, duchovní učitelka, lektorka kurzů magie, dopisovatelka do esoterických časopisů, autorka č...

INFORMACE

AUTOR
Renáta Šťastná
DIMENZE
10,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Markýza duchů.pdf

POPIS

Markýza duchů je moje třetí knížka. V roce 2011 vyšla kniha Boj s démony aneb učebnice magie, v roce 2013 Ze života šamanky. V těchto knížkách jsem popsala metody magie a hlavně příběhy z mojí praxe, jak jsem pomáhala lidem i zvířátkům. Podle těchto knížek se lidé mohou naučit v meditaci působit na podvědomí druhých, léčit a bojovat proti zlu. Markýza duchů je povídková kniha. Zaměřená na tematiku odvádění duchů. Opět jsou to příběhy z mojí praxe. Každá povídka má svůj obrázek, který vystihuje podstatu tohoto příběhu. Mnohdy vám bude běhat mráz po zádech, bude se vám tajit dech a může vám připadat, že to není možné. Opravdu to tak bylo, je a bude. Neznamená to, že to, co není vidět, neexistuje. Všichni máme duši a ta je nesmrtelná.

Chcete si přečíst knihu?Markýza duchů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Šťastná. Číst Markýza duchů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY