Pivařka 2: Průvodce domácího sládka

Pivařka 2: Průvodce domácího sládka - Petr Novotný | Replicamaglie.com

...ojekt pokračuje! V novém, přepracovaném a doplněném vydání naleznete nejen zcela unikátní recepty, ale i rozpracovanou teoretickou část, která umožní bezproblémové vaření domácího piva i úplným začátečníkům ... Pivařka na druhou - Petr Novotný a kolektív od 19,16 ... ... . Pivařka na druhou - Průvodce domácího sládka 23. 8. 2019 v 11:02. To je důležitý časový údaj. ... Pivařka na druhou - Průvodce domácího sládka února ( 1 ) ledna ( 1 ) 18 ( 1 ) ... Tajemství domácího pivovarství. 319,00 Kč/13.29€ Cena: Detail » Pivařka 2. Akce Novinka. Průvodce domácího sládka. 485,00 Kč/20.21 ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můž ... Kniha: Pivařka 2 - Petr Novotný | Knihy.ABZ.cz ... ... Tajemství domácího pivovarství. 319,00 Kč/13.29€ Cena: Detail » Pivařka 2. Akce Novinka. Průvodce domácího sládka. 485,00 Kč/20.21 ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Pivařka 2 od Petr Novotný v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Pivařka 2 - průvodce domácího sládka | KNIHCENTRUM.cz To nejlepší pivo na světě je vaše vlastní! Je jedno, jestli jste už zkoušeli vařit pivo, nebo o tom jen uvažujete. Pivařka 2 - Průvodce domácího sládka Petr Novotný Vše, co by měl vědět každý milovník piva Goldstein Ellen Vaříme si vlastní pivo Laudage Ferdinand...

INFORMACE

AUTOR
Petr Novotný
DIMENZE
5,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Pivařka 2: Průvodce domácího sládka.pdf

POPIS

Pivařka na druhou vám otevře zcela nový a netušený svět chutí a vůní! A v nejednom z vás jistě vyvolá i touhu experimentovat… Zcela unikátní domovarnický projekt pokračuje! V novém, přepracovaném a doplněném vydání naleznete nejen zcela unikátní recepty, ale i rozpracovanou teoretickou část, která umožní bezproblémové vaření domácího piva i úplným začátečníkům. Ovšem i ostřílení praktici v Pivařce na druhou najdou velké množství praktických rad a návodů pro svou další práci. Kniha je samozřejmě opatřena i bohatou fotografickou přílohou, tabulkami, které vám usnadní přepočty a kapitolami o historii vaření piva. Všechny recepty jsou optimalizovány na stejné množství piva a počítají s dostupností vstupních surovin na českém trhu. A proti prvnímu vydání jsou optimalizovány tak, aby byly přístupné i úplným začátečníkům.

Chcete si přečíst knihu?Pivařka 2: Průvodce domácího sládka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Novotný. Číst Pivařka 2: Průvodce domácího sládka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY