Venkovská svatba

Venkovská svatba - Barbara Hannay | Replicamaglie.com

...to jen hodinu a čtvrt jízdy od Prahy! Stodola Kuřimany Adresa: 386 01 Kuřimany Vzdálenost od: Praha 1h 25m, České Budějovice 50m, Plzeň 1h 30m Maximální kapacita pro obřad a hostinu: 70-90 hostů Kapacita ubytování: 32 osob v pokojích ... Venkovská stodola - prostor pro oslavy a svatby ... ... . Venkovská svatba. Kytice pro romantické založené páry. Jsou tvořeny květinami, které svou barevností ladí pro romantiky. Netradiční, jednoduchá, přírodní, venkovská svatba 12. črc 2017 Fórum > Obřad • Líbí se mi to • 19. Zobraz úvodní příspěvek, který začal tuto diskuzi » allien12. 1 . Registrovala se 9. března 2013 na ... maliarstvo, date: 1904, measurements: šírka 110,2 cm x celková výška/dĺžk ... Venkovská svatba - Hannay Barbara - Megaknihy.cz ... . črc 2017 Fórum > Obřad • Líbí se mi to • 19. Zobraz úvodní příspěvek, který začal tuto diskuzi » allien12. 1 . Registrovala se 9. března 2013 na ... maliarstvo, date: 1904, measurements: šírka 110,2 cm x celková výška/dĺžka 71 cm Venkovská svatba - Barbara Hannay. Dvě svatby, dvě zlomená srdce… a druhá šance! Flora Drummondová se vrací do Burraley, aby zahrála s kvartetem na......

INFORMACE

AUTOR
Barbara Hannay
DIMENZE
7,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Venkovská svatba.pdf

POPIS

Dvě svatby, dvě zlomená srdce… a druhá šance! Flora Drummondová se vrací do Burraley, aby zahrála s kvartetem na svatbě svého nejlepšího přítele z dětství Mitche. Jenže stále nemůže zapomenout, že kdysi byla do tohoto pohledného ženicha bláznivě zamilovaná. Vše je tak, jak má na správné venkovské svatbě být: kostelík vyzdobený květinami, netrpěliví svatebčané, nervózní ženich postávající před oltářem… jen nevěsta chybí a vypadá to, že si svatbu na poslední chvíli rozmyslela. V tom samém kostelíku se před padesáti lety konala podobná svatba s podobným příběhem zrady a zlomeného srdce. Hattie, nevěsta, která tenkrát zmizela, se po letech vrací zpátky na místo činu. Minulost i přítomnost se setkávají v tomto jediném okamžiku v kostelíku v Burralee a budoucnost dává novou šanci všem, kteří se tu sejdou… dávným i novým přátelům, aby si navzájem pomohli zotavit se z křivd. Zelené kopce severního Queenslandu a rušné ulice Šanghaje v předvečer druhé světové války – místa, kde se odehrává romantická sága vyprávějící o dvou ztracených a znovunalezených láskách. Sága, v níž hrdinové hledají odpovědi na otázky: Dokážeme se přenést přes bolestnou ztrátu? Není už příliš pozdě na nový začátek?

Chcete si přečíst knihu?Venkovská svatba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Hannay. Číst Venkovská svatba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY