Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů

Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů - Alexander von Bernus | Replicamaglie.com

...ípravcích; Tajemství adeptů Alchymie a lékařství tajemství adeptů ... PDF Výběr z titulů z oblasti akademického studia magie a ... ... . Alexander von Bernus. Sleva 7% - 276,00 K ... Alchymie a lékařství tajemství adeptů. Alexander von Bernus. Sleva 7% - 276,00 K ... Zrod alchymie lze podle historických dokumentů nalézt ve starobylém Egyptě, kde Bůh moudrosti a učenosti, řádů a zákonů, písma a řeči, lékařství a kouzelnictví "Thovt" (řecky Hermes Trismegistos) sepsal veškeré své vědomosti a předal je svým kněžím. Alchymie a lékařství - Alexander von Bernus, Alexander von Bernus (18 ... alchymie Archivy - Nakladatelství MALVERN ... . Alchymie a lékařství - Alexander von Bernus, Alexander von Bernus (1880-1965) básník a literát, blízký přítel Hermanna Hesse, Thomase Manna či Rudolfa Steinera, právem patří mezi největší znalce alchymie ve 20. století. Aktuality, novinky: 30.04.2020 Květnová sleva 50 % na antikvární knihy je aktivní.[24.04.2020 Podání na SLOVENSKU plánujeme na 14.5.2020 a vyřídíme všechny objednávky, které nám dorazí do 11.5.2020, 10:00 hod.. [23.04.2020 Zasílání zásilek bez omezení. Od 27.4. otevřeno bez omezení. • Tajemství adeptů Alexander von Bernus (1880-1965) básník a literát, blízký přítel Hermanna Hesse, Thomase Manna či Rudolfa Steinera, právem patř......

INFORMACE

AUTOR
Alexander von Bernus
DIMENZE
5,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů.pdf

POPIS

Alexander von Bernus (1880-1965) básník a literát, blízký přítel Hermanna Hesse, Thomase Manna či Rudolfa Steinera, právem patří mezi největší znalce alchymie ve 20. století. Alchymii se věnoval ve své laboratoři v klášteře v Neuburgu a později na zámku Donaumünster a pod názvem Soluna založil laboratoř na výrobu spagyrických léků, jež existuje dodnes. V knize Alchymie a lékařství popisuje alchymii jako ucelený kosmogenetický systém a staví ji do kontrastu s moderní fyzikální chemii coby vědeckou disciplínou. Zároveň zde otevřeně popisuje své zkušenosti s výrobou spagyrických léků a jejich užíváním.

Chcete si přečíst knihu?Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexander von Bernus. Číst Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY