Listy ze světa stínů

Listy ze světa stínů - Vavřinec Szeghalmi | Replicamaglie.com

...stroje smrti: Město ze skla. Toto pojmenování odkazuje na tajemné Skleněné Město, kam se musí Clary vydat, aby zachránila život své milované matce ... Lovci stínů: Nástroje smrti | Oficiální stránky Netflix ... . Přestože vstup na toto místo bez povolení odporuje Zákonu a jeho porušení se přísně ... Čerstvé zprávy z domova i ze světa vám přináší Blesk.cz. Přinášíme zajímavosti, příběhy, vše ze světa peněz a ekonomiky. Ve zprávách najdete i aktuality z krimi a poslední nehody. Inzerát Humoristicke listy rok 1912 v okrese Tábor, cena dohodou, od Brambora na Sbazar.cz. Popis: Je tam toho vic. rozlitých stínů, s touž ochotou nec ... Listy ze světa stínů | nakladatelství dybbuk ... . Inzerát Humoristicke listy rok 1912 v okrese Tábor, cena dohodou, od Brambora na Sbazar.cz. Popis: Je tam toho vic. rozlitých stínů, s touž ochotou nechat se mnout a hníst, drtit očima i čelem, než samy prolnou tvým masem. Být prostoupen, znovu pozotvírán tím, co doráží ze všech stran jak alarm, vítězně třást se a sám zvonit. Na stráži s crčením vody ve starých nádražích. zatímco vlaky kolem bez konce obíhají Inzerát Listy z mého mlýna. v okrese Brno-město, cena 40Kč, od aann2 na Sbazar.cz. Popis: Vydal Vyšehrad v r. 1985, první vydání, výborný stav. + 54 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně ( zasílám pouze v rámci ČR). Nikam k předání nevozím, na dobírku neposílám....

INFORMACE

AUTOR
Vavřinec Szeghalmi
DIMENZE
7,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Listy ze světa stínů.pdf

POPIS

Vavřince Szeghalmiho volají jeho kolegové k více než neobvyklému případu mladé ženy, kterou od posledního porodu trápí strašlivé křeče. Užije-li léčivý prášek, který dostala od místního zaříkávače, uleví se jí, avšak jde to ruku v ruce s prapodivným procesem: začne rodit živé žáby. Případem se zabývá i prestižní odborný časopis Lékařská téka a doktor Szeghalmi se stále hlouběji zaplétá do pátrání. Avšak aby přišel záhadě na kloub a sám nepřišel o život, musí se navzdory svému racionálnímu založení stále potýkat s projevy nadpřirozena ve formě hrůzných vražd, oživlých mrtvol a pomstychtivých duchů. Má naštěstí dobré pomocníky: jednak vesnického děda kořenáře Bakose, znalce lidových léčebných prostředků a postupů, jednak Ilonu Endrődyovou, tajemnou a krásnou urozenou dámu, do které se doktor Szeghalmi zamiluje a která je rovněž ve smrtelném nebezpečí. Mladý užhorodský lékař referuje v dopisech svému příteli o podivných jevech, pro něž neexistuje racionální vysvětlení. Přestože striktně odmítá lidové pověry a mýty, je přes počáteční nechuť nucen nastoupit cestu vedoucí od popírání všeho iracionálního k rodící se víře ve svět stínů.

Chcete si přečíst knihu?Listy ze světa stínů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vavřinec Szeghalmi. Číst Listy ze světa stínů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY