Princezna z Tapiti

Princezna z Tapiti - Přemysl Janýr | Replicamaglie.com

...ožná nejsou čtenáři mých esejů přesně její cílovou skupinou, tou jsou děti od šesti let, ale možná takové v okolí máte ... moderní pohádky - štítek | Databáze knih ... . Navíc jsem zatím nejvíce pozitivních ohlasů obdržel od dospělých. Přikládám stručnou synopsi: Šestiletá Madlenka se chce za každou cenu […] Princezna z Tapiti Šestiletá Madlenka z Prahy se chce za každou cenu stát princeznou. V malém polynéském království na ostrově Tapiti zrovna hledají krále. A to je Madlenčina šance. Přemluví tatínka, aby kralování zkusil, a za pomoci podivuhodné paní Sovové se s tatínkem a mamin ... Úvod - janyr.eu ... . A to je Madlenčina šance. Přemluví tatínka, aby kralování zkusil, a za pomoci podivuhodné paní Sovové se s tatínkem a maminkou vydá na dalekou cestu k protinožcům. Princezna z Tapiti Vytisknout; E-mail; Napsal Přemek Vytvořeno: 7. říjen 2019 Zobrazení: 415 Šestiletá Madlenka se chce za každou cenu stát princeznou. Z náhodné známosti vysvitne možnost, že by se tatínek mohl stát králem a ona princeznou na ostrůvku na opačném konci světa. Kniha: Princezna z Tapiti - Přemysl Janýr Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Z náhodné známosti vysvitne možnost, že by se tatínek m...

INFORMACE

AUTOR
Přemysl Janýr
DIMENZE
3,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Princezna z Tapiti.pdf

POPIS

Šestiletá Madlenka z Prahy se chce za každou cenu stát princeznou. V malém polynéském království na ostrově Tapiti zrovna hledají krále. A to je Madlenčina šance. Přemluví tatínka, aby kralování zkusil, a za pomoci podivuhodné paní Sovové se s tatínkem a maminkou vydá na dalekou cestu k protinožcům. Tam zjišťuje, že setkání s životem na tichomořské Polynésii je mnohem zajímavější, dobrodružnější a živější než snění o princeznách.

Chcete si přečíst knihu?Princezna z Tapiti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Přemysl Janýr. Číst Princezna z Tapiti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY