Stoprocentní riziko

Stoprocentní riziko - Jean-Michel Guenassia | Replicamaglie.com

...u autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G ... riziko, risiko - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. Stoprocentní riziko autor: Guenassia Jean-Michel dopor. cena: 198 Kč naše cena: 166Kč Type: Demo Release date: 1987 Catalog ID: N/A Label: Independent Format: Unknown Reviews: None yet Stoprocentní riziko Prodej skončil. 5,0 Hodnotili 4 uživatelé 5 4x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazník ... Stoprocentní riziko — Nakladatelství Argo ... . 5,0 Hodnotili 4 uživatelé 5 4x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. První próza autora úspěšných knih Klub nenapravitelných optimist ů a ... Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. View credits, reviews, tracks and shop for the 2019 CD release of Metal Celebration 30th Anniversary on Discogs. Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. Tato čísla jsou ale platná pouze tehdy, pokud je antikoncepce používána přesně dle instrukcí a nejsou přítomny žádné další rušivé elementy. Pokud tedy postupujete dle předepsaných pravidel, riziko těhotenství se pohybuje zhruba kolem 0,1 %. Při špatném zacházení s antikoncepcí ale může toto riziko stoupnout až na 5 %. Stoprocentní riziko. 2015, Argo, přeložila Helena Beguivinová, 136 stran, 198 korun. Pečlivě zvažoval nejrůznější životní dráhy, setkal se se spoustou lidí, kteří mu obsáhle povídali o svém zaměstnání, zvažoval výhody a nevýhody. Poradkyně pro volbu povolání se za celý svůj profesní život nesetkala s tak ... O čem je kniha Stoprocentní riziko? Baptiste Dupré je hráč. Nic ho nevystihuje lépe než hra, adrenalin, pokerové riskování, které roztříští křehkou rovnováhu rozehrané partie. Nebojí se hazardovat, nebojí se soupe...

INFORMACE

AUTOR
Jean-Michel Guenassia
DIMENZE
8,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Stoprocentní riziko.pdf

POPIS

V životě jsou ti dobří a ti zlí. A pak ti ostatní. Baptiste Dupré je atypický člověk. Obvyklé morální zásady mu nic moc neříkají, je svobodný a bez skrupulí, je to hráč. Nic ho nevystihuje lépe než hra, adrenalin, pokerové riskování, které roztříští křehkou rovnováhu rozehrané partie. Nebojí se hazardovat, nebojí se soupeřů, věří si a snadno zdolá všechny překážky, které se mu postaví do cesty. Takhle si vybudoval kariéru, tak získal srdce své ženy. Ale uběhlo několik let a Baptiste se začíná příšerně nudit. Dny se střídají, jsou fádní a jeden jako druhý. Až do toho večera, kdy Baptiste konečně narazí na protivníka hodného jeho velikosti. Co kdyby se vrhl do hry, v níž jde o všechno? Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir“, zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu.

Chcete si přečíst knihu?Stoprocentní riziko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Michel Guenassia. Číst Stoprocentní riziko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY