Systémy automatických zbraní: aneb Jak to vlastně funguje

Systémy automatických zbraní: aneb Jak to vlastně funguje - Jiří Fencl | Replicamaglie.com

...aní: aneb Jak to vlastně funguje. Etika pro evropské psychology ... Michal Dobrovolný z Devixu: Odhalení rakoviny ... ... . Vojenské neúspěchy: Anatomie selhání ve válce. Závist. Kniha Běh o život | knizniklub.cz Kniha čtenáře seznamuje prakticky se všemi systémy fungování automatických zbraní od jejich vzniku až do současného používání. Každá skupina zbraní téhož systému uvádí příklady pistolí, pušek (vojenských i loveckých), samopalů a kulometů. Text doplňuje bohatá obrazová příloha - schémata a černob ... Fujifilm S100FS: jde zrcadlovkám po krku | Digimanie ... . Text doplňuje bohatá obrazová příloha - schémata a černobílé, převážně ale barevné fotografie zbraní. Je to jen o automatických zbraních, ale velmi podrobné - Jiří Fencl: Systémy automatických zbraní aneb Jak to funguje (Naše vojsko 2015). Nahoru trubka Na několika stech fotografiích mnohdy kuriózních palných zbraní se autoři snaží přiblížit sběratelům a zájemcům o toto téma pokusy známých i méně známých puškařů o různá vylepšení pistolí a revolverů během 18. a 19. století. Systémy automatických zbraní aneb Jak to vlastně funguje : ... Česko-slovenský terminologický slovník pojmů z oblasti střelných zbraní, munice, balistiky, pyrotechniky a soudního lékařství ... Web akademickej knižnice je optimalizovaný pre moderné mobilné operačné systémy ako napr. iOS, Android, Windows Phone a pre ... Systémy automatických zbraní aneb Jak to vlastně funguje. ... Encyklopedie ručních zbraní a dělostře...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Fencl
DIMENZE
10,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Systémy automatických zbraní: aneb Jak to vlastně funguje.pdf

POPIS

Kniha čtenáře seznamuje prakticky se všemi systémy fungování automatických zbraní od jejich vzniku až k současnému používání. Každá skupina zbraní téhož systému uvádí příklady pistolí, pušek (vojenských i loveckých), samopalů a kulometů. Text doplňuje bohatá obrazová příloha – schémata a černobílé, převážně ale barevné fotografie zbraní (196 stran černobílých a 240 stran barevných fotografií).

Chcete si přečíst knihu?Systémy automatických zbraní: aneb Jak to vlastně funguje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Fencl. Číst Systémy automatických zbraní: aneb Jak to vlastně funguje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY