Tatínku, ta se ti povedla

Tatínku, ta se ti povedla - Zdeněk Svěrák | Replicamaglie.com

...vedla 99,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit ... Tatínku, ta se ti povedla | Albatrosmedia.cz ... . 4,0 Hodnotili 2 uživatelé 5 1x. 4 0x. 3 1x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníků již zakoupilo. 50 % zákazníků doporučuje. 1 uživatelská recenze. Český-jazyk.cz - ČÍTANKA: Tatínku, ta se ti povedla (Zdeněk Svěrák) - • ukázka (vybraná kapitola z knížky Tatínku, ta se ti povedla od Zdeňka Svěráka) Hotelová pohádka "Byl jeden hotel," začala maminka. "Co je to hotel?" zeptal se... Tatínku, ta s ... Tatínku, ta se ti povedla (Zdeněk Svěrák) | Detail knihy ... ... . "Co je to hotel?" zeptal se... Tatínku, ta se ti povedla (1991) Podzemnice olejná (1993) Radovanovy radovánky (1995) - Svěrák načetl přepis televizního večerníčku (večerníček namluvil Luděk Sobota) Staré pověsti české (1999) - Svěrák načetl Jiráskovy pověsti; Odskok od Cimrmana do lázní Kožich (2000) - spolu s Petrem Bruknerem Zdeněk Svěrák - Tatínku, ta se ti povedla Audio ukázka. Ukázka. 00:04:22. Tatínku, ta se ti povedla . Zdeněk Svěrák Interpret: Zdeněk ... Tatínku, ta se ti povedla! Je fakt dobrá knížka pro malé děti, kterou jsem si kouila hlavně z toho důvodu, že jsembylazvědavá, jak to napsal náš oblíbený herec a dramaturg Zdeněk Svěrák. Musím uznat, že se mu to povedlo, hlavně mi přišlo,že do toho zakombinoval i trochu toho cimrmanovského humoru, což nám vůbec nevadí. Tatínku, ta se ti povedla. Kdo napsal knihu Tatínku, ta se ti povedla? Autorem je Zdeněk Svěrák. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu audioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Tatínku, ta se ti povedla Zdeněk Svěrák. Pohádková knížka od Zdeňka Svěráka! Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili. Tatínek Šíma by pohádky raději četl. Album Svěrák: Tatínku, ta se ti povedla. Umělec Zdeněk Svěrák. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Svěrák
DIMENZE
9,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatínku, ta se ti povedla.pdf

POPIS

Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili. Tatínek Šíma by pohádky raději četl. Jenomže Petřík a Petruška dávají přednost takovým, jaké jim dříve povídala maminka: o zdánlivě obyčejných věcech kolem nás. A to není jednoduché, jak se možná na první pohled zdá. Však se tatínek Šíma s pohádkami pěkně natrápí!

Chcete si přečíst knihu?Tatínku, ta se ti povedla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Svěrák. Číst Tatínku, ta se ti povedla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY