Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi

Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi - Stanislav Štěpáník, | Replicamaglie.com

...ateřštiny z České viac ... Téma prapůvodní dokonalosti jazyka, historicko-kritický přístup k náboženské tradici, ale také filosofova základní ontologická koncepce, to vše je zde syntetizováno do nového celku ... Univerzitná knižnica Prešovskej univerzity v Prešove ... . ... Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi. ŠTĚPÁNÍK Stanislav. Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi. ŠTĚPÁNÍK Stanislav. 290 Kč ... 2 ABC Cesty ke komunikačně-funkčnímu pojetí v české, slovenské a polské didaktice mateřského jazyka [print] / aut. Stanislav Štěpáník, aut. Ľudmila Liptáková, aut. Marta S ... Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské ... ... . ŠTĚPÁNÍK Stanislav. 290 Kč ... 2 ABC Cesty ke komunikačně-funkčnímu pojetí v české, slovenské a polské didaktice mateřského jazyka [print] / aut. Stanislav Štěpáník, aut. Ľudmila Liptáková, aut. Marta Szymańska. In: Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi [print, elektronický Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi. ŠTĚPÁNÍK STANISLAV ET AL. Běžně 290 K ... Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi [E-kniha] Stanislav Štěpáník , kolektiv autorů / Karolinum (2020) Ihned Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi - Stanislav Štěpáník Hodnotenie produktu: 0% Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska - tří zemí......

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Štěpáník,
DIMENZE
6,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi.pdf

POPIS

Monografie představuje v naší lingvodidaktické produkci unikátní počin, neboť spojením odborníků na didaktiku mateřštiny z České republiky, ze Slovenska a z Polska – tří zemí jazykově, historicky, kulturně i sociálně blízkých – dává možnost pozoruhodného kontrastivního pohledu na hlavní téma publikace, totiž vztah jazyka a komunikace. Jeho řešení se jeví z pohledu výuky zmíněných jazyků i širšího mezinárodního pohledu jako zcela stěžejní při utváření učebního prostředí výuky mateřštiny, zkoumání a zlepšování její kvality a především zavádění jakýchkoli inovací. V česko-slovensko-polském prostředí monografie představuje práci, která se danému problému věnuje skutečně komplexně a do hloubky. Jako základní východisko z problémů, s nimiž se výuka češtiny, slovenštiny i polštiny v daných zemích potýká, autoři předkládají systémový komunikačně-funkční přístup, jehož souhrnnou elaboraci čtenář v publikaci nalezne.

Chcete si přečíst knihu?Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Štěpáník,. Číst Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko-polské didaktické reflexi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY