Za kormidlem v marině: Vše o manévrování s lodí

Za kormidlem v marině: Vše o manévrování s lodí - František Novotný | Replicamaglie.com

...sal knihu Za kormidlem v marině? Autorem je František Novotný ... František Novotný Za kormidlem v marině - Muziker SK ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... Vše o manévrování s lodí. 100% 5 1. Knihy Technika Za kormidlem v marině - Vše o manévrování s lod ... Za kormidlem v marině - Vše o manévrování s lodí. ... Autor v knize volně navazuje na bestseller Za kormidlem nejen na Jadranu a opět nešetří napínavými a čtivými historkami z plaveb jak vlastních, tak plaveb kamarádů. ... Za kormidlem v marině Vše o manévrování s lodí . ... ... Za kormidlem v marině - Vše o manévrování s lodí ... ... . ... Za kormidlem v marině Vše o manévrování s lodí . ... Autor v knize volně navazuje na bestseller Za kormidlem nejen na Jadranu a opět nešetří napínavými a čtivými historkami z plaveb jak vlastních, tak plaveb kamarádů. Kniha je určena každému, kdo se chce naučit manévrovat ve stísněných prostorách marin hladce a bez ... Kupte knihu Za kormidlem v marině od František Novotný na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Za kormidlem v marině - Vše o manévrování s lodí. Obsah. ... Autor v knize volně navazuje na bestseller Za kormidlem nejen na Jadranu a opět nešetří napínavými a čtivými historkami z plaveb jak vlastních, tak plaveb kamarádů. Kniha je určena každému, kdo se chce naučit manévrovat ve stísněných prostorách marin hladce ... Známý autor a jachtař, kapitán František Novotný přichází s novou knihou pro jachtaře o manévrování, vyvazování a marinách. Kniha je určena všem, kteří se chtějí osvojit dobrou námořní praxi v jednom z nejtěžších diciplín jachtingu - v manévrování ve stísněném prostoru, tedy v marínách a u městských mol. Ifp Publishing Za kormidlem v marině - Vše o manévrování s lodí - František Novotný . František Novotný je v jachtingu (...

INFORMACE

AUTOR
František Novotný
DIMENZE
7,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Za kormidlem v marině: Vše o manévrování s lodí.pdf

POPIS

Autor v knize volně navazuje na bestseller Za kormidlem nejen na Jadranu a opět nešetří napínavými a čtivými historkami z plaveb jak vlastních, tak plaveb kamarádů. Kniha je určena každému, kdo se chce naučit manévrovat ve stísněných prostorách marin hladce a bez stresu a stát se mezi ostatními uznávaným jachtařem, který to s lodí „prostě umí.“ František Novotný je v jachtingu (a nejen tam) velmi známým pojmem. Díky svým celoživotním zkušenostem, získaných při plavbách napříč světovými oceány, se tentokrát se čtenáři dělí o cenné zkušenosti, poznatky a rady, jak kvalitně bez starostí a stresu manévrovat se svou lodí v marinách. Poodkrývá zásady a pravidla manévrování a vyvazování lodí nejen v dobře známém Chorvatsku, ale i v zemích jiných, kam se jako jachtař může čtenář dostat a rady pro pohyb v nezvyklé marině by jen těžko hledal.

Chcete si přečíst knihu?Za kormidlem v marině: Vše o manévrování s lodí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Novotný. Číst Za kormidlem v marině: Vše o manévrování s lodí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY