Dům v Rugolu

Dům v Rugolu - Marka Míková | Replicamaglie.com

...ntazií se ztenčuje. Do knihy Dům v Rugolu promítla Marka Míková své vzpomínky na ... Princezna Růženka z Jak se budí princezny má čtení a ... ... ... Dům v Rugolu. Marka Míková. Alena a Lída jsou sestry, dvojčata. Na první pohled k nerozeznání, ale ve skutečnosti každá jiná. Spolu s rodiči jedou poprvé do Itálie navštívit svého strýce Štěpána, který žije v tajemném domě, kde se zdá, že fresky na... Do knihy Dům v Rugolu promítla Marka Míková své vzpomínky na strýce Štěpána Zavřela (1932-1999), českého ilustrátora, malíře a spisovatele, který od roku 1959, kdy za dramatických okolností utekl z komunistického Československa, žil v Itálii a stal se tam respektovaným výtvarníkem. Český Krumlov - Krumlovské knihkupectví Expedice (Horní 157) vás zve na pátečn ... PDF Dům v Rugolu ... . Český Krumlov - Krumlovské knihkupectví Expedice (Horní 157) vás zve na páteční autorské čtení, besedu a autogramiádu s autory knihy Dům v Rugolu, Markou Míkovou a Jindrou Čapkem. Začátek je v 18 hodin. Alena a Lída jsou sestry, dvojčata. Na první pohled k nerozeznání, ale ve skutečnosti každá jiná. A ke všemu je dům, ve kterém bydlí plný škvír. Praskliny a pukliny se v něm objevují úplně zničeho nic. Pod schody, v rozích, na zdech i na stropě. Matylda je odvážná a do jedné takové škvíry vleze. To v jakém místě se ocitne a v jakém čase, bude muset nejprve ona sama, a pak i vy čtenáři muset poznat. 2018 - Dům v Rugolu, ilustrace Štěpán Zavřel a Jindra Čapek, Book Dock, ISBN 978-80-88066-16-3; Reference. a b Externí odkazy. Obrázky, zvuky či videa k tématu Marie ... Dům v Rugolu Míková, Marka. 4 dny. Naše cena: 248 Kč Měsíc Pang, Hannah. 4 dny. Naše cena: 353 Kč Malé velké pohádky/Little big Tales . Bohatě ilustrovaný výběr z nejkrásnějších pohádek v českém a anglickém jazyce doplněný slovníčkem.Vhodné i pro výuku angličtiny a češtiny. Dosud bylo prodáno již přes 8 000 ... Osmnáctý ročník cen Magnesia Litera, který byl vyhlášen v neděli večer, patří Radce Denemarkové. Její nový román Hodiny z olova je knihou roku. A nejen to: Denemarková zabodovala letos v Magnesii už počtvrté. Dům v Rugolu Marka Míková . 295 Kč ... Daří se mu v ní být úsporný a přitom dostatečně sdělný a zbytečně nekašírovaný. Je to poezie niterná, hloubavá, nehalasná, zato halasovsky obsažná. Visuté zahrady deště Michael Lorenc. Teď je na pultech její čerstvá novinka Dům v Rugolu (vydal Book Dock). Do příběhu dvou holčiček-dvojčat prožívajících dobrodružství v tajemném domě strýčka v Itálii promítla osobitým způsobem vlastní vzpomínky. Její vyprávění plné detailů a postřehů z holčičího světa fantazie, do něhož se zvolna ... Obecní strašínská knihovna je otevřena vždy ve středu od 18 do 19 hod. v liché týdny. Nejbližší termín je tedy ve středu 26.2.2020 od 18 hod do 19 hod. K dispozici budou i nové knihy, které mi tento týden půjčily pracovnice výměnného fondu říčanské knihovny....

INFORMACE

AUTOR
Marka Míková
DIMENZE
9,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům v Rugolu.pdf

POPIS

Alena a Lída jsou sestry, dvojčata. Na první pohled k nerozeznání, ale ve skutečnosti každá jiná. Spolu s rodiči jedou poprvé do Itálie navštívit svého strýce Štěpána, který žije v tajemném domě, kde se zdá, že fresky na stěnách promlouvají a hranice mezi skutečností a fantazií se ztenčuje. Do knihy Dům v Rugolu promítla Marka Míková své vzpomínky na strýce Štěpána Zavřela (1932-1999), českého ilustrátora, malíře a spisovatele, který od roku 1959, kdy za dramatických okolností utekl z komunistického Československa, žil v Itálii a stal se tam respektovaným výtvarníkem. V Rugolu je po něm pojmenováno náměstí a jeho dům dodnes slouží ilustrátorům jako ateliér.

Chcete si přečíst knihu?Dům v Rugolu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marka Míková. Číst Dům v Rugolu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY