Geniální experiment (Max Einsteinová 1)

Geniální experiment (Max Einsteinová 1) - James Patterson, | Replicamaglie.com

...experiment Dvanáctiletá Max Einsteinová je sice sirotek, ale zato jí to vážně pálí ... Pdf CZ Spolubydlící - CHYTRABUDOUCNOST PDF ... . Nabourá se do počítačové sítě největší univerzity v New Yorku, aby si zařídila přístup ke studiu (i když testy nesnáší), chrlí ... Geniální experiment (Max Einsteinová 1) James Patterson, Chris Grabenstein. 299 Kč ... Kniha: Max Einsteinová Geniální experiment Autor: James Patterson ; Chris Grabenstein Max je výjimečně chytrá, studuje (samosebou ilegálně) na Newyorské univerzitě, ale protože je sirotek a nikoho nemá, bydlí s ostatními squatery v prázdném patře nad koňskými stájemi. Max Einstein: The Genius Experiment (Max Einstein Series Book 1) Published October 18th 2 ... Max Einsteinová 1 - Geniální experiment - James Patterson ... ... . Max Einstein: The Genius Experiment (Max Einstein Series Book 1) Published October 18th 2018 by Cornerstone Digital Kindle Edition, 352 pages Max Einsteinová - Geniální experiment James Patterson. ... Dvanáctiletá Max Einsteinová je sice sirotek, ale zato jí to vážně pálí. Nabourá se do počítačové sítě největší univerzity v New Yorku, aby si zařídila přístup ke studiu (i když testy nesnáší), chrlí nápady na pomoc lidem bez domova a ráda si před ... Dvanáctiletá Max Einsteinová je sice sirotek, ale zato jí to vážně pálí. Nabourá se do počítačové sítě největší univerzity v New Yorku, aby si zařídila přístup ke studiu (i když testy nesnáší), chrlí nápady na pomoc lidem bez domova a ráda si před vyučováním v parku střihne partičku bleskových šachů. 0 hodnocení Max Einsteinová - Geniální experiment 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Dvanáctiletá Max Einsteinová je sice sirotek, ale zato jí to vážně pálí. Nabourá se do počítačové sítě největší univerzity v New Yorku, aby si zařídila přístup ke studiu (i ... Objednávejte knihu Max Einsteinová 1 - Geniální experiment v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Max Einsteinová 1 - Geniální experiment - Patterson James, Grabenstein Chris - Dvanáctiletá Max Einsteinová je sice sirotek, ale zato jí to vážně pálí. Nabourá se do počítačové sítě největší univerzity v New Yorku, aby si zařídila přístup ke stud...

INFORMACE

AUTOR
James Patterson,
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Geniální experiment (Max Einsteinová 1).pdf

POPIS

Dvanáctiletá Max Einsteinová je sice sirotek, ale zato jí to vážně pálí. Nabourá se do počítačové sítě největší univerzity v New Yorku, aby si zařídila přístup ke studiu (i když testy nesnáší), chrlí nápady na pomoc lidem bez domova a ráda si před vyučováním v parku střihne partičku bleskových šachů. Její bláznivý, ale vlastně jednotvárný život nabere na obrátkách, když...Max osloví tajuplná mezinárodní organizace! S jakým záměrem? Ničím menším než za pomoci vědy vyřešit ty nejpalčivější problémy dnešního světa. V rozmanitém týmu složeném z dalších malých géniů ze všech koutů zeměkoule se Max vrhá do vymýšlení neotřelých způsobů, jak zavést elektřinu do zapomenutých afrických končin. Jenže cestu jí zkříží agenti nechvalně známé Korporace, která by Maxin mozek ráda využila pro své vlastní účely...James Patterson získal od National Book Foundation prestižní ocenění za výjimečný přínos americkému literárnímu společenství. Je držitelem Guinessova světového rekordu za nejvíc bestsellerů na prvním místě v žebříčku New York Times, například díky knihám Middle School, Já, srandista nebo Jacky Ha-Ha. Celkově se jeho knih prodalo po celém světě víc než 380 milionů výtisků.

Chcete si přečíst knihu?Geniální experiment (Max Einsteinová 1) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Patterson,. Číst Geniální experiment (Max Einsteinová 1) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY