Kuchařka první republiky

Kuchařka první republiky - Jitka Rákosníková, | Replicamaglie.com

...a často i překvapivá, ať už se podíváte do kuchyní tehdejších vyšších vrstev, nebo obyčejných lidí ... Recenze: Kuchařka první republiky voní nostalgií a ... ... . Jitka Rákosníková je spoluautorkou Kuchařky první republiky. „Gastronomie, kuchyně, recepty, jídlo, to všechno pro nás představuje živé organismy, které se mohou a také by se měly proměňovat, obměňovat a přizpůsobovat našemu životu tak, aby nám přinášely potěšení a radost," říká. Kuchařka první republiky . 18,75 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Když se řekne "prvo ... Kuchařka první republiky od 17,81 € - Heureka.sk ... . Kuchařka první republiky . 18,75 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Když se řekne "prvorepublikové", jako kdybychom zároveň říkali "prababička" nebo "nostalgie". Některá slova zkrátka mají zvláštní moc, která nás dokáže přenést do idylických míst a vyvolat krásné vzpomínky. To se povedlo Jitce Rákosníkové a Evě Všetíčkové, které společně vytvořily knihu Kuchařka první republiky. Všetky informácie o produkte Kniha Kuchařka první republiky, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Kuchařka první republiky. Kuchařka první republiky od 17,81 € - Heureka.sk Kuchařka první republiky - Recepty na vaření pro začátečníky i zkušené kuchaře. Každý může přidat vlastní recept. Moučníky, kuřecí maso, vepřové maso Tahle unikátní knížka Kuchařka první republiky potěší nejen kuchařky a hospodyňky, ale i milovníky krásné doby, jakou první republika bezpochyby jednoznačně byla. V knížce se dozvíte, jaká jídla měli v oblibě hvězdy filmového plátna, dozvíte se i jak se vařilo v běžných domácnostech obyčejných lidí. Všechny tyhle i mnohé další dobroty zná prvorepuliková kuchyně moc dobře a zbrusu n...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Rákosníková,
DIMENZE
6,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka první republiky.pdf

POPIS

Publikace autorek Jitky a Evy je výběrem toho nejlepšího z gastronomické tradice naší země – prvorepublikové kuchyně, která v sobě spojuje úctu k tradičním venkovským i regionálním jídlům a zároveň se inspiruje moderními vlivy tehdejších velmocí, například kuchyní francouzskou. Seznámíte se s klasickou měšťanskou kuchyní tak, jak ji ve svých kuchařských knihách zachytili nejlepší autoři doby – Marie Janků-Sandtnerová, Anuše Kejřová, Marie Haškovcová, Iška Posnerová nebo Vilém Vrabec. Prostřednictvím autorek nahlédnete také do kuchyně filmových hvězd, Adiny Mandlové a Vlasty Buriana. Za ochutnávku jistě stojí i běžná jídla prostých lidí, která se vařívala třeba na pražském Žižkově. Kapitoly Měšťanská kuchyně, Inspirace světem, Elegantní cukrařina, Dělnická kuchyně, U filmových hvězd, Domácí moučníky, Pokrmy téměř bezmasé doprovázejí nádherné fotografie Aleny Hrbkové i dobové obrázky. Jedinečný soubor receptů jednoho z nejzajímavějších období našich kulinárních dějin zaujme pamětníky i mladou generaci.

Chcete si přečíst knihu?Kuchařka první republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Rákosníková,. Číst Kuchařka první republiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY