THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze

THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze - Kerstin Simoné | Replicamaglie.com

...Již podtitul druhého dílu Odhalení II ... Nakladatelství "ANCH BOOKS" | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . - Probuzení z iluze - dává tušit přímost a intenzitu, s níž nás Thovt v této knize uvádí do nové éry lidských dějin. Již podtitul druhého dílu Odhalení II. - Probuzení z iluze - dává tušit přímost a intenzitu, s níž nás Thovt v této knize uvádí do nové éry lidských dějin. Důrazně nás ... Thovt Odhalení 2 - Simoné Kerstin Již podtitul druhého dílu Odhalení II. - Probuzení z iluze - dává tušit p ... THOVT - odhalení 2 : Kerstin Simoné : 9783945803288 ... . - Probuzení z iluze - dává tušit přímost a intenzitu, s níž nás Thovt v této knize uvádí do nové éry lidských dějin. THOVT - odhalení 2 - Kerstin Simoné. Hodnocení produktu: 98% 98% (Perfektní) 1 recenze. esoterika, 2019, Kerstin Simoné, 236, české. Již podtitul druhého dílu Odhalení II. - Probuzení z iluze - dává tušit přímost a intenzitu, s níž nás Thovt v této knize uvádí do nové éry lidských dějin....

INFORMACE

AUTOR
Kerstin Simoné
DIMENZE
10,73 MB
NÁZEV SOUBORU
THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze.pdf

POPIS

Již podtitul druhého dílu Odhalení II. – Probuzení z iluze – dává tušit přímost a intenzitu, s níž nás Thovt v této knize uvádí do nové éry lidských dějin. Důrazně nás podněcuje k tomu, abychom si uvědomili propojenost s naší domovskou planetou a se vším živoucím v universu jako bezpodmínečné východisko pro rozvoj našeho pravého bytí. Jedná se o sebe-zmocnění k využití gigantického vnitřního potenciálu člověka. Opakovaně mluví o nutnosti nehodnotit, nesoudit – a v důsledku toho o nebojování, neboť stavy, které člověk těmito postoji vyvolává, se podobají zdem, proti nimž se neustále rozbíháme a narážíme na ně. Více nežli v předchozích knihách zde vstupuje do hloubky psychologických procesů a na názorných příkladech ukazuje, jak je jednoduché – v případě, že jsme okolnost pochopili – ji mistrovským způsobem transformovat. Není třeba se neustále vracet k blokům a bolestem minulosti. Vzorce chování a pečetě, které jsme získali výchovou, stačí energeticky rozpustit právě v okamžicích, kdy se v našem uvědomění objevují. Tato práce vede k postupnému rozšiřování vědomí a upevňuje krok za krokem naše nové nasměrování a přizpůsobování se novým frekvencím. Je to transformace, jejíž podstatou a hlavním jmenovatelem je všeobjímající láska ke všemu živému.

Chcete si přečíst knihu?THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kerstin Simoné. Číst THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY