Zlá krev: Jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala svět

Zlá krev: Jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala svět - John Carreyrou | Replicamaglie.com

...zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy ... Audiokniha Zlá krev - Audioknihy na stiahnutie ... . Možnost nákupu audioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Zlá krev (Jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala svět) Autor: John Carreyrou - - Jak mohla mladá dívka ošálit protřelé investory ze Silicon Valley, představitele americké armády i média, oslavující ji jako „Steva Jobse v sukních"? Zlá krev (Jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala svět) Autor: John Carreyrou - - Jak mohla mladá dívka ošálit protřelé investory ze Silicon Valley, představitele americké armády i média, oslavující ji jako „Steva Jobse v sukních"? Audiokniha Zlá krev - strhující příběh Elizabeth Holmes, v minulosti označované jako Steve Jobs v sukních. Autor John Carreyrou. Čte Borek Kapitančik. Jak majitelka startupu ze Si ... Zlá krev - Jak majitelka startupu ze Silicon Valley ... ... . Autor John Carreyrou. Čte Borek Kapitančik. Jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala svět Strhující příběh o tom, jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala světJedna z nejlepších KNIH ROKU podle Time, Washington Post, Wall Street Journal, Financial Times a New York Times Book Review.Jak mohla mladá dívka ošálit protřelé investory ze Silicon Valley, představitele americké Audiokniha Zlá krev je reálným příběhem podnikatelského podvodu, ... Jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala svět. ... Pribeh se mi velmi zazral pod kuzi a musim priznat ze me nejvic prekvapilo, jak dlouho trvalo jeji podvodne jednani odhalit. Podobné audioknihy; 0:00....

INFORMACE

AUTOR
John Carreyrou
DIMENZE
4,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlá krev: Jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala svět.pdf

POPIS

Jak mohla mladá dívka ošálit protřelé investory ze Silicon Valley, představitele americké armády i média, oslavující ji jako „Steva Jobse v sukních“? Proč nikdo nepoznal, že zázračný technologický startup s hodnotou deseti miliard dolarů je ve skutečnosti podvod? Příběh firmy Theranos je strhujícím byznysovým thrilerem, oknem do paradoxního světa Silicon Valley i temnou sondou do psychologie těch, kteří jsou ochotni obětovat podnikatelskému úspěchu naprosto vše. Elizabeth Holmesová se po roce studia rozhodla opustit Stanfordovu univerzitu kvůli podnikatelské vizi. Ta postupně vykrystalizovala v malý stolní přístroj, který z jediné kapky krve odebrané z prstu provede dvě stovky laboratorních testů, jejichž výsledky vás varují například před počínající rakovinou. MiniLab měl způsobit revoluci v medicíně a přinést svému výrobci i investorům miliardové zisky. Charismatické Elizabeth se povedlo získat důvěru takových investorských es, jako je Rupert Murdoch. Přístroj plánovaly využívat sítě lékáren i supermarketů a na bojišti měl zachraňovat americké vojáky. Věc měla jediný háček: onen zázračný přístroj nikdy nefungoval. John Carreyrou, dvojnásobný držitel Pulitzerovy ceny, v knize strhujícím způsobem líčí, jak neblahý koktejl konstrukční obtížnosti, netrpělivosti a chorobné touhy po úspěchu svedl Theranos na cestu největšího podvodu, jaký kdy Silicon Valley zažilo. Elizabeth Holmesová nyní čeká na soudní proces, v němž jí hrozí 20 let vězení.

Chcete si přečíst knihu?Zlá krev: Jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Carreyrou. Číst Zlá krev: Jak majitelka startupu ze Silicon Valley oklamala svět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY