Zvířata v zimě

Zvířata v zimě - Thomas Müller | Replicamaglie.com

...ji zvěř nespotřebuje. Toto noční zvíře buduje svůj strom ve stromu a v zimě se nepohybuje ... Seznam zvířat - Zoo Praha ... . Orgány šelmy se používají v medicíně, kvůli níž jejich populace rychle klesá. Zvířata jsou uvedeny v červené knize. Tento malý predátor rodiny koček připomíná lasičku nebo kočku. Zvířata v zimě Autor: Müller, Thomas Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020452917 ISBN: 978-80-204-5291-7 Originál: Schneehuhn, Reh und Haselmaus Překlad: Mirovská, Helena Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 24,5 × 33 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Víš, která zvířata můžeme v zimě vidět u krmelce (přiřaď obrázek krmelce) ... Tundra zvířat světa. Jaká zvířata žijí v oblasti tundry ... . vydání) Víš, která zvířata můžeme v zimě vidět u krmelce (přiřaď obrázek krmelce) nebo na krmítku (obrázek krmítka) a která zvířata tam neuvidíme, protože si hledají potravu sama (obrázek vločky)? Potom stiskni KONTROLA. 5. prosince 2010 v 15:09 | Zvířata Nastává čas,kdy se mnohá zvířata ukládají k zimnímu spánku.Medvědi,ježci,křečkové,ale i želvy a hadi zalezou do svých úkrytů a nevystrčí nos dříve než příští rok na jaře....

INFORMACE

AUTOR
Thomas Müller
DIMENZE
10,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata v zimě.pdf

POPIS

Je medvěd opravdu ten největší zimní spáč? Jak lišky loví myši pod sněhem? Proč zajíci dobrovolně tráví čas v pekáči? Který pták se schovává tak, že se zavrtá do sněhu? A co dělají v zimě včely? Knížka přináší spoustu zajímavostí ze zimního světa zvířat, kde se zdaleka jen nespí. Seznámí vás s nejrůznějšími strategiemi, které živočichům pomáhají zimu přežít. Dozvíte se, kdo se ukládá ke spánku, a kdo ne, jak je to s odletem ptáků do teplých krajů a koho u nás můžete potkat jen v zimě. A kromě toho zde taky najdete tipy, jak můžete sami zvířátkům pomoci, aby chladné období bez úhony přežila.

Chcete si přečíst knihu?Zvířata v zimě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Müller. Číst Zvířata v zimě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY