Maminko, není mi dobře

Maminko, není mi dobře - Ladislav Hanousek | Replicamaglie.com

...ch nemocí v ní rodiče najdou i odpovědi na otázky týkající se vývoje ... Kniha: Maminko, není mi dobře - Ladislav Hanousek | Knihy ... ... ... Maminko, není mi dobře Ladislav Hanousek. Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. Dítě, to je pro rodiče především veliká radost - a také veliká starost. Zvlášť, když se objeví nemoc či neduh. A ty ostatně patří ke každému dětskému věku. ... Maminko, není mi dobře. Ladislav Hanousek ... „Maminko, tatínku, mn ... „Maminko, není mi dobře". Průvodce nejčastějšími dětskými ... ... . ... Maminko, není mi dobře. Ladislav Hanousek ... „Maminko, tatínku, mně není dobře." Kniha naučí rodiče poradit si v základních situacích a vyvrátí i některé zakořeněné mýty v domácím léčení dětí. Kromě přehledu typických infekčních nemocí v ní rodiče najdou i odpovědi na otázky týkající se vývoje ... Maminko, není mi dobře Ladislav Hanousek. Cena v prodejně: ... „Maminko, tatínku, mně není dobře." Kniha naučí rodiče poradit si v základních situacích a vyvrátí i některé zakořeněné mýty v domácím léčení dětí. Kromě přehledu typických infekčních nemocí v ní rodiče najdou i odpovědi na otázky ... Kupte knihu Maminko, není mi dobře (Ladislav Hanousek) s 22 % zľavou za 12.43 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov....

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Hanousek
DIMENZE
8,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Maminko, není mi dobře.pdf

POPIS

Dítě, to je pro rodiče především veliká radost – a také veliká starost. Zvlášť, když se objeví nemoc či neduh. A ty ostatně patří ke každému dětskému věku. Aby starosti o zdraví dítěte byly co nejmenší, přináší tato kniha osvědčené rady a postupy, co dělat, když doma zazní: „Maminko, tatínku, mně není dobře.“ Kniha naučí rodiče poradit si v základních situacích a vyvrátí i některé zakořeněné mýty v domácím léčení dětí. Kromě přehledu typických infekčních nemocí v ní rodiče najdou i odpovědi na otázky týkající se vývoje, výchovy a běžných problémů dětského věku – od angíny a bradavic přes chrapot a kašel až po rýmu a zácpu. Rodiče nemusejí umět nemoc diagnostikovat a vyléčit, ale s pomocí této knihy se mohou naučit rozhodnout, kdy je možné dítě léčit doma a kdy už je potřeba navštívit lékaře či dokonce lékařskou pohotovost. MUDr. Ladislav Hanousek je zkušený pediatr s mnohaletou praxí z dětské ambulance i práce v nemocnici. Právě zkušenosti z ordinace dětského lékaře a každodenní konzultace s rodiči ho přiměly k napsání této knihy, která se má stát spolehlivým pomocníkem v rodinách s dětmi.

Chcete si přečíst knihu?Maminko, není mi dobře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Hanousek. Číst Maminko, není mi dobře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY