Příběhy velkých i malých měst

Příběhy velkých i malých měst - Štěpánka Sekaninová | Replicamaglie.com

...elidněná, historická i ta ... Kniha Příběhy velkých měst vypráví jejich příběhy počínaje starověkem, od Uruku a Memfisu až po Jeruzalém a Alexandrii ... Příběhy velkých i malých měst - Štěpánka Sekaninová - SEVT.cz ... . Následují města prvního tisíciletí, od Damašku a Bagdádu přes Teotihuacán a Tikal až po Konstantinopol a Čchang-an. Za středověku vzkvétaly např. „Ve městech, tam to žije," myslíval si kozlík Petr, když na louce přežvykoval jetel. „Tráva je tam zelenější, sladší a šťavnatější." „Jó, takové město, to je jiná," kvokala slepička Klára. A protože byli oba nespokojení a chtě ... Příběhy velkých měst, Literatura faktu, Literatura faktu ... ... . „Tráva je tam zelenější, sladší a šťavnatější." „Jó, takové město, to je jiná," kvokala slepička Klára. A protože byli oba nespokojení a chtěli poznat víc, vydali se jednoho dne na cestu za městy. Navštívili města velká, malá, přelidněná, historická i ta ... Názvy obcí, městysů a měst. Ve víceslovných názvech obcí, městysů a měst neobsahujících předložky se píšou u všech slov velká písmena: České Budějovice, Velké Karlovice, Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Sedm Dvorů, Hora Svatého Šebestiána, Lázně Bohdaneč (ale lázně Poděbrady, oficiální název města je Poděbrady). Příběhy velkých i malých měst. Cena s DPH 249,00 Cena bez DPH 226,36 Kč ... Kniha Příběhy velkých měst vypráví jejich příběhy počínaje starověkem, od Uruku a Memfisu až po Jeruzalém a Alexandrii. Následují města prvního tisíciletí, od Damašku a Bagdádu přes Teotihuacán a Tikal až po Konstantinopol a Čchang-an. Za středověku vzkvétaly např. Kupte knihu Příběhy velkých měst od John Julius Norwich na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Příběhy velkých i malých měst Sekaninová Štěpánka „Ve městech, tam to žije," myslíval si kozlík Petr, když na louce přežvykoval zbytky jetele. „Tráva je tam zelenější, sladší a šťavnatější." „Jó, takové město, to je jiná," kvokala zasněně slepička Klára. Kupte knihu Příběhy velkých měst (Norwich John Julius) s 20 % slevou za 319 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Od počátků urbanizace v Mezopotámii až po dnešní globální metropole byla velká města průvodním znakem rozvoje lidské civilizace. Kniha Velká města v historii vypráví jejich příběhy počínaje starověkem, od Uruku a Memfisu až po Jeruzalém a Alexandrii. Následují města ... Příběhy velkých měst. John Julius Norwich. Od počátků urbanizace v Mezopotámii až po dnešní globální metropole byla velká města průvodním znakem rozvoje lidské civilizace. Příběhy velkých měst . Uloženo v: Podrobná bibliografie; Další autoři: Norwich, John Julius, ... dějiny měst. cities > countries of the world. history of cities and towns. země světa. Tagy: Přidat tag . Žádné tagy, Buďte první, kdo otaguje tento záznam!...

INFORMACE

AUTOR
Štěpánka Sekaninová
DIMENZE
10,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy velkých i malých měst.pdf

POPIS

„Ve městech, tam to žije,“ myslíval si kozlík Petr, když na louce přežvykoval jetel. „Tráva je tam zelenější, sladší a šťavnatější.“ „Jó, takové město, to je jiná,“ kvokala slepička Klára. A protože byli oba nespokojení a chtěli poznat víc, vydali se jednoho dne na cestu za městy. Navštívili města velká, malá, přelidněná, historická i ta úplně moderní. Chcete také zažít trochu městského dobrodružství? Stačí otevřít stránky bohatě ilustrované a nechat se pohltit ruchem metropolí ze všech koutů světa.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy velkých i malých měst ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpánka Sekaninová. Číst Příběhy velkých i malých měst Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY