Zjizvený král

Zjizvený král - Leigh Bardugo | Replicamaglie.com

...ý král. Na oslabených hranicích Ravky se shromažďují nepřátelé ... Zjizvený král | KNIHCENTRUM.cz ... . Král Nikolaj Lantsov by měl dokázat nemožné - naplnit prázdné pokladnice, získat spojence a zastavit zkázu, která zemi hrozí. V jeho nitru však den ode dne sílí démon, který může zničit vše, co už mladý panovník vybudoval. Zjizvený král 2019; Šest vran 2017; Prohnilé město 2018; Světlo a stíny 2017; Trnitá řeč 2018; Bouře a vzdor 2017; všech 8 knih autora. Podobné knihy. Síla ohně 2019; Síla stínů 2019; Kniha Zjizvený ... Nikolaj Lantsov: Zjizvený král - Leigh Bardugo | Databáze knih ... . Podobné knihy. Síla ohně 2019; Síla stínů 2019; Kniha Zjizvený král je v Zjizvený král Leigh Bardugo. ... Nikolaj Lantsov, král Ravky, vždycky statečně čelil osudu. Nikdo netuší, co všechno vytrpěl během krvavé občanské války, a tak by to taky mělo zůstat. Na oslabených hranicích země se však začínají šikovat nepřátelé a on opět musí dokázat nemožné - naplnit prázdné pokladnice ... Zjizvený král Leigh Bardugo. 4,5 ( 2) Zkroť své démony - nebo jim dej to, co chtějí! Dlouho očekáváná novinka od autorky bestselleru Šest vran. Na oslabených hranicích Ravky se shromažďují nepřátelé. Král Nikolaj Lantsov by měl dokázat nemožné - naplnit prázdné pokladnice, získat spojence a zastavit zkázu, která ... Kupte knihu Zjizvený král od Leigh Bardugo na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Všechny informace o produktu Kniha Zjizvený král - Leigh Bardugo, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zjizvený král - Leigh Bardugo. Zjizven...

INFORMACE

AUTOR
Leigh Bardugo
DIMENZE
12,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Zjizvený král.pdf

POPIS

Zkroť své démony - nebo jim dej to, co chtějí! Dlouho očekáváná novinka od autorky bestselleru Šest vran. Na oslabených hranicích Ravky se shromažďují nepřátelé. Král Nikolaj Lantsov by měl dokázat nemožné – naplnit prázdné pokladnice, získat spojence a zastavit zkázu, která zemi hrozí. V jeho nitru však den ode dne sílí démon, který může zničit vše, co už mladý panovník vybudoval. Nikolaj a větrostrůjkyně Zoja se proto vydávají na riskantní cestu. Podaří se jim najít lék na královu tajemnou chorobu? Pokud ne, hrozí, že Ravka padne.

Chcete si přečíst knihu?Zjizvený král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leigh Bardugo. Číst Zjizvený král Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY