Ta druhá

Ta druhá - Michelle Francesová | Replicamaglie.com

...y na tému Dievčatá, Piercing a Instagram ... Legenda o Enyovi 11 Ta druhá cesta - YouTube ... . Obsah knihy: Tá druhá. Všetky knihy, úryvky, fotky, videá a diskusie - kliknite si na oficiálnu stránku Táni Keleovej-Vasilkovej: www.tanavasilkova.sk Manželka a milenka. Manželka je presvedčená, že ich manželstvu nič nechýba, jediným tieňom spoločného života je, že Róbert býva v práci príliš dlho a na rodinu mu zostávajú len omrvinky času. ... Zas ta druha - YouTube ... . ...

INFORMACE

AUTOR
Michelle Francesová
DIMENZE
10,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Ta druhá.pdf

POPIS

Thriller o smrtících ambicích, podvodu a zradě od autorky knihy PřítelkyněCarrie je úspěšnou televizní producentkou, která má perfektní život a perfektní manželství. Přestože se s manželem Adrianem už před lety rozhodli, že nechtějí děti, zjistí, že je těhotná. V náročném zaměstnání plném konkurence se dívá na období mateřství s obavami. A pak na scénu vstupuje Emma jako Carriina náhradnice. Stále více izolovaná od Adriana i od svých kolegů začíná Carrie věřit, že Emma má jasný plán. Chce její práci. Nebo víc než to?

Chcete si přečíst knihu?Ta druhá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michelle Francesová. Číst Ta druhá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY