Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala - Jenny Hanová | Replicamaglie.com

...a. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Všem klukům, které jsem milovala ... Všem klukům: P.S. Stále tě miluju / To All the Boys: P.S ... ... . HANOVÁ Jenny. Info: CooBoo - Albatros Media, 2015 (1.) - váz., 320 str. Všem klukům, které jsem milovala Posty, které by tě mohly zajímat. citáty. Takhle možná končí všechny první lásky. Navždy jim patří kousíček vašeho srdce. #jennyhan #létokdyjsemzkrásněla. 4. 4. 2020 Jenny Han: Vždycky budeme mít léto číst více. žebříčky. Všem klukům, které jsem milovala série. ... Všem klukům, které jsem milovala (2018) - video | Online ... ... . 4. 4. 2020 Jenny Han: Vždycky budeme mít léto číst více. žebříčky. Všem klukům, které jsem milovala série. 3 knihy. Knihy; Bazar Všem klukům, které jsem milovala je první díl trilogie. Kniha byla v České republice vydána nakladatelstvím CooBoo v roce 2015 a okamžitě zaznamenala velký úspěch, hlavně mezi dívčím čtenářstvem. Podle série by měl vyjít film, který si vzal na starost Netflix a dočkat bychom se ho měli v létě. Lara Jean ve svém krátkém životě […]...

INFORMACE

AUTOR
Jenny Hanová
DIMENZE
5,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Všem klukům, které jsem milovala.pdf

POPIS

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

Chcete si přečíst knihu?Všem klukům, které jsem milovala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jenny Hanová. Číst Všem klukům, které jsem milovala Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY