Dekorace pro radost

Dekorace pro radost - Věra Brusnická | Replicamaglie.com

... domov. Více na www.dekoraceproradost.cz Sodomková Helena Lipová 1198, 36222 Nejdek; [email protected] ... Dekorace pro radost - Knihy.cz ... .cz ; 725 679 664 ; Facebook Dekorace M+ M, Praga. 2.168 Me gusta · 15 personas están hablando de esto. Vítám Vás na své stránce Dekorace M+ M. Nemůžete- li najít dekoraci do svého domova podle svého přání , neváhejte mne... Obklopovat se předměty, které si sami vyrobíme, má mnoho výhod. Je možné si zvolit barvy a materiály podle svého vkusu a hodí se do konkrétního interiéru; přit ... Věnečky a dekorace pro radost | Facebook ... . Je možné si zvolit barvy a materiály podle svého vkusu a hodí se do konkrétního interiéru; přitom si můžeme být jisti, že máme originál. Tato kniha obsahu rady a návody, jak takových výrobků dosáhnout. Mimo jiné v ní čtenář nalezne: dekorace z oblasti pletení, háčkování, vyšívání, šití a ......

INFORMACE

AUTOR
Věra Brusnická
DIMENZE
9,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Dekorace pro radost.pdf

POPIS

Obklopovat se předměty, které si sami vyrobíme, má mnoho výhod. Je možné si zvolit barvy a materiály podle svého vkusu a hodí se do konkrétního interiéru; přitom si můžeme být jisti, že máme originál. Tato kniha obsahu rady a návody, jak takových výrobků dosáhnout. Mimo jiné v ní čtenář nalezne: dekorace z oblasti pletení, háčkování, vyšívání, šití a patchworku; podrobné návody a barevné fotografie ke každému projektu; mini školičky; a mnoho užitečných vzorníků. Obtížnost jednotlivých dekorací je záměrně na různé úrovni, takže publikace vychází vstříc co největšímu počtu tvořivých lidí. Začátečníci ani velmi zkušení tedy nemusí mít strach, že si nevyberou. Kniha kromě originálních nápadů přináší také radost z vydařeného díla, zajímavého dárku, anebo třeba jen z toho, že se člověk naučí něco nového.

Chcete si přečíst knihu?Dekorace pro radost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Brusnická. Číst Dekorace pro radost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY