Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi

Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi - B. J. Novak | Replicamaglie.com

...kladatel: KNIHA ZLÍN 2020 Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi B ... B. J. Novak | Albatrosmedia.cz ... . J. Novak Nakladatel: KNIHA ZLÍN 2019 Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi ... Jak dopadne odvetný závod mezi želvou a zajícem? A proč se Johnny Depp zabil? Úsměvná, provokativní, romantická i lehce absurdní povídková sbírka herce a komika B. J. Novaka, která se šest týdnů držela na žebříčku bestsellerů New York Times, nabízí ... Elektronická kniha: Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi Aut ... Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s ... ... ... Elektronická kniha: Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi Autor: B. J. Novak Příběhy J.B. Novaka mají kromě nezaměnitelného humoru odlišnou délku a především důmyslné zpracování, v němž se objevují náznaky strachu, předstírání a chaosu, ale i jakési ... > Beletrie > Romány a povídky > Humorné > Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi. Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi B. J. Novak. Skladem 5+ ks 249 Kč Běžná cena 299 Kč. Ušetříte 50 Kč (17 %) ... A proč se Johnny Depp zabil? Úsměvná, provokativní, romantická i... Řidič sanitky, Jo...

INFORMACE

AUTOR
B. J. Novak
DIMENZE
12,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi.pdf

POPIS

Šedesát čtyři povídek, dvanáct překladatelů, jeden výrazný autorský hlasMají afričtí vojenští vůdci Twitter? Jak dopadne odvetný závod mezi želvou a zajícem? A proč se Johnny Depp zabil? Úsměvná, provokativní, romantická i lehce absurdní povídková sbírka herce a komika B. J. Novaka, která se šest týdnů držela na žebříčku bestsellerů New York Times, nabízí odpověď nejen na tyto otázky. Novakovy texty spojuje nadsázka a smysl pro humor, ale také schopnost vystihnout zvláštnosti lidské (a také zvířecí či robotické) povahy.

Chcete si přečíst knihu?Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor B. J. Novak. Číst Řidič sanitky, Johnny Depp a tajemství krabice s cereáliemi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY