Strašidlář: Mezi námi přízraky

Strašidlář: Mezi námi přízraky - Hynek Klimek | Replicamaglie.com

...í tito lidé jako přízraky dodnes obcházet místa, kde za svého pozemského života pobývali nebo kde spáchali zlý skutek ... Strašidlář - Mezi námi přízraky - Hynek Klimek | KOSMAS.cz ... ... . Některé hříšníky provázejí čerti, mnohdy v podobách ... Strašidlář - Mezi námi starobylými strašidly. Kdo napsal knihu Strašidlář - Mezi námi starobylými strašidly? Autorem je Hynek Klimek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Strašidlář Mezi námi přízraky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické ... Strašidlář - Mezi námi přízraky - Zdeňka Študlarová ... ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Strašidlář Mezi námi přízraky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
Hynek Klimek
DIMENZE
4,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidlář: Mezi námi přízraky.pdf

POPIS

Vypravěč Ignác, jeden ze smutných přízraků, zavede všechny děti, které mají rády strašidelné příběhy, mezi nemilosrdné pány a jiné hříšníky. Jejich duše totiž nenalezly po smrti zasloužený klid, a tak musí tito lidé jako přízraky dodnes obcházet místa, kde za svého pozemského života pobývali nebo kde spáchali zlý skutek. Některé hříšníky provázejí čerti, mnohdy v podobách černých kocourů, koní i jiných zvířat. Autor uvádí také pověsti o lidech, kteří žili spořádaně, ale jejich duše natolik přilnula k místům, kde pobývali, že v přízračné podobě tato místa nadále chrání. Další díl oblíbené série pohádkových příběhů, které vycházejí z lidových pověstí. Všechna místa, kde se čtenáři mohou s přízraky setkat, najdou v ilustrované mapce České republiky, kterou stejně jako ostatní ilustrace v knize krásně ztvárnila Zdeňka Študlarová.

Chcete si přečíst knihu?Strašidlář: Mezi námi přízraky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Klimek. Číst Strašidlář: Mezi námi přízraky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY