Technik: Román ze světa Řádu

Technik: Román ze světa Řádu - Neal Asher | Replicamaglie.com

...u například cestování potrubím, jízda na vzduchovém polštáři, kina budoucnosti, zajímavé optické přístroje ... Kdy Česko otevře hranice? Ministr a jeho náměstek ... ... ... Kdy Česko otevře hranice? Ministr a jeho náměstek prozradili víc. 21:01, 31. března 2020 Autor: Globe24.cz / ČTK Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) nechtěl dnes na tiskové konferenci po jednání vlády odhadovat, jak dlouho zůstanou uzavřené hranice kvůli koronavirové krizi. Příběhy ze světa fantastických monster a příšeráků Neal Asher: Blábol a jiné příběhy.Přel. Marek Hrnčí ... CZ PDF Odhalená tvář zločinu: 24 autentických kriminálních ... ... . Příběhy ze světa fantastických monster a příšeráků Neal Asher: Blábol a jiné příběhy.Přel. Marek Hrnčíř, Polaris, Frenštát pod Radhoštěm, 2016, 264 s.. První román Neala Ashera ze světa Řádu - tedy společenství lidských planet, na něž dohlížejí více či méně sympatické (stejně tak ovšem občas rozumné či šílené) umělé inteligence - vyšel ... Mladý technik 5 (e-kniha) Kniha Mladý technik 5 doplňuje úspěšnou řadu přinášející zájemcům všech věkových kategorií fakta, novinky a zajímavosti ze světa techniky. Atraktivními tématy tohoto dílu jsou například cestování potrubím, jízda na vzduchovém polštáři, kina budoucnosti, zajímavé optické přístroje ... Co mají společného román Kateřiny Tučkové Vyhnání Gerty Schnirch, projekt Kateřiny Šedé Brnox - a povídková sbírka Krvavý Bronx, kterou právě vydala brněnská nakladatelská dvojka Druhé město a Host? No přece brněnský Bronx, jak se přezdívá tamější lokalitě kolem Cejlu, jedné z nejzaostalejších a nejzatracovanějších částí města. Román Lesní Růže aneb Pronásledování kolem světa (Waldröschen oder Die Rächerjagd rund um die Erde) vydával Karel May pod pseudonymem kapitán Ramon Diaz de la Escosura na pokračování v letech 1882-1884.Dílo vyšlo ve 109 sešitech a mělo obrovský čtenářský úspěch. Karel May v něm navázal na tradice triviální lidové četby (jako byly různé rytířské a ... Keres egy könyvet Technik től: Neal Asher? Vásárolja meg egy elismert boltban kedvező áron. Átvételi pontok Csehország egész területén 30 napos visszatérítéssel! "Vyzvalo nás několik knihkupců s šumavskou literaturou, zda bychom nechtěli navázat na předchozí vydavatelskou činnost," vysvětluje Petr Kuncl ze spolku, který existuje 22 let a dosud vydal 17 knih. První byl v roce 2003 román Ze světa lesních samot. Sdružení má 40 členů. Kniha Mladý technik 5 doplňuje úspěšnou řadu přinášející zájemcům všech věkových kategorií fakta, novinky a zajímavosti ze světa techniky. Atraktivními tématy tohoto dílu jsou... Uložit ke srovnání...

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
5,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Technik: Román ze světa Řádu.pdf

POPIS

Teokracie je už dvacet let poražená a na Masadě teď vládne Řád – je to však řád, se kterým se rebelové z odbojové skupiny Úklidová četa nedokážou smířit. Jejich nenávist ke všem přeživším teokratům se časem nijak nezmírnila, a na jednom z prvních míst jejich černé listiny figuruje i ikonický Jeremiah Tombs. Tombs je snad jediný člověk, kterého napadl kapucín a on to přežil, byť ve stavu, který neměl ke smrti daleko. Když uprchne ze sanatoria, kde se léčil z psychických následků, je nucen čelit bolestivé realitě, které se mu od povstání úspěšně dařilo vyhýbat. UI na něm mají eminentní zájem, protože mýtický kapucín zvaný Technik, který ho před lety napadl, udělal s jeho myslí něco, co nedokážou pochopit ani ony. Je docela možné, že Tombs má v mozku uloženy informace o sebevraždě celé jedné mimozemské rasy. Tombsova ochrana je svěřena veteránovi války s Pradory Amistadovi, a ten si k tomu přizve bývalého velitele povstalců Leifa Granta, a temnou UI Penny Royal. Užitečný by jim mohl být i amfiadapt Chanter, který studuje kostěné sochy, vytvářené Technikem z pozůstatků jeho obětí. Jejich aktivita ale probudí z jeho dlouholetého spánku v hlubokém vesmíru mechanismus, který použili Atheteřané, aby se změnili v pouhá zvířata. Mechanismus zanalyzuje situaci a začne si chystat zbraně. Román Technik volně navazuje na knihu stejného autora Hranice Řádu.

Chcete si přečíst knihu?Technik: Román ze světa Řádu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Technik: Román ze světa Řádu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY