Událost

Událost - Jaroslav Boček | Replicamaglie.com

...větě. Káznice LIVE. 1,180 likes · 428 talking about this ... Jak vytvořit událost na Facebooku - LinkedIn SlideShare ... . Vysílací studio v prostorách brněnské Káznice. O jeho provoz se stará spolek Tripitaka ve spolupráci s filmovou produkcí GNOMON, Michalem... Slovenský institut Praha / Slovenský inštitút v Prahe, Praha. 1,304 likes · 14 talking about this · 438 were here. Prezentácia slovenskej kultúry a umenia v ČR Událost. Ke slovu událost evidujeme 5 synonym. Synonyma k událost: příběh, příhoda, děj čeština: ... M. Love - Událost. 28.9.2019, 1. část - YouTube ... . Synonyma k událost: příběh, příhoda, děj čeština: ·důležitý děj ohraničený v čase; něco, co se odehrálo Pohnutá tři léta mého presidentství vyvrcholila v událostech posledních dnů, v událostech pro nás nadměrně smutných a pro náš stát velikého dosahu.[5]· (přeneseně, zastarale) zpráva o události (1) „Poslouchejte, Švejku," řekl nadporučík Lukáš ... A kaž...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Boček
DIMENZE
10,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Událost.pdf

POPIS

Poklidný život u Andělské hory naruší zjištění, že rekreační chata Jitřenka je znenadání oddělena od okolního světa neviditelnou bariérou. Když tento podivuhodný stav pomine, ukazuje se, že skupině lidí, kteří tam právě pobývali, cosi vymazalo vzpomínky na poslední dny. Z pozdějších výpovědí se zdá, jako by jejich vědomí testovala nějaká cizí inteligence. Dramatická cesta do jejich podvědomí odkrývá nejtajnější myšlenky, touhy i citová pouta a před čtenářem vyvstává barvitá mozaika lidských osudů.

Chcete si přečíst knihu?Událost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Boček. Číst Událost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY