Dobrý v posteli

Dobrý v posteli - Jennifer Weinerová | Replicamaglie.com

...ennifer Weinerov á. Hlavní hrdinku tohoto půvabného, humorného, pikantního příběhu rozhodně nepřehlédnete je chytrá, skvělá, okouzlující, a jmenuje se Cannie Shapirová ... Dámy, zpozorněte! Tenhle bude dobrý v posteli ... ... . ... A to je pre dobrý sex podstatné - cítiť sa vo svojom tele príjemne. 3. Ak vás pozve na rande, tak pripraví niečo originálne. Kino a potom pohár vína v neďalekom bare? Tak od takéhoto chlapa toho v posteli veľa neočakávajte. Jennifer Weiner, DOBRÝ V POSTELI. Naši osobnost a osud neutvářejí ostatní. Utváříme je sami. Osmadvacet let ubíhal život Cannie Shapirové bez větších zádrhelů, tedy k ... Dobrý v posteli - Jennifer Weiner | Nakladatelství Domino ... . Jennifer Weiner, DOBRÝ V POSTELI. Naši osobnost a osud neutvářejí ostatní. Utváříme je sami. Osmadvacet let ubíhal život Cannie Shapirové bez větších zádrhelů, tedy když pomineme fakt, že její otec dávno škrtl dceru ze svého života, což matka vyřešila navázáním ne úplně konvenčního vztahu. V určitém věku být dobrý v posteli, znamená nechrápat, neprdět a nekrást peřinu 😂 😂 😂 😉 V určitém věku být dobrý v posteli, znamená nechrápat, neprdět a nekrást peřinu 😂 😂 😂 😉 Můžete si stokrát opakovat, že sex je v dobrém vztahu jen bonusem navíc, faktem ale je, že špatný sex dokáže vztah pohřbít hodně hluboko pod zem. Existuje několik osvědčených tipů, jak poznáte, jestli bude žena dobrá v posteli ještě dřív, než ji do ní dostanete. 1. Umí tančit...

INFORMACE

AUTOR
Jennifer Weinerová
DIMENZE
9,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrý v posteli.pdf

POPIS

Naši osobnost a osud neutvářejí ostatní. Utváříme je sami. Osmadvacet let ubíhal život Cannie Shapirové bez větších zádrhelů, tedy když pomineme fakt, že její otec dávno škrtl dceru ze svého života, což matka vyřešila navázáním ne úplně konvenčního vztahu. Cannie je odhodlána nenechat se tím převálcovat: má přece vcelku hezký život, přátele, psa a zajímavou práci. Dokázala se dokonce smířit i se svými křivkami, které by někteří mohli považovat za přebujelé. Usilovně udržovaná duševní rovnováha se zbortí ve chvíli, kdy si Cannie ve společenském časopise přečte lehce urážlivý článek svého bývalého přítele, nazvaný Miloval jsem korpulentní ženu. Všechny obranné mechanismy i podpůrné berličky přestanou najednou fungovat. Cannie se ocitá na šikmé ploše, na jejímž konci je už jen zoufalství a deprese. I z takových neutěšených míst se ale člověk může dostat, pokud o to opravdu stojí. Cannie prožije zlomový rok, v němž se vypořádá se všemi svými ztrátami i prohrami a pokusí se zjistit, kým vlastně je. Protože jedině tak bude moci přijít na to, kým vlastně chce v budoucnu být.

Chcete si přečíst knihu?Dobrý v posteli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennifer Weinerová. Číst Dobrý v posteli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY