Jak využít pro zdraví potraviny a byliny: podle znalostí tradiční čínské medicíny

Jak využít pro zdraví potraviny a byliny: podle znalostí tradiční čínské medicíny - Zhang Yifang, | Replicamaglie.com

...ka jazyka pozoruje jeho povlak, vzhled, zbarvení, vlhkost a rýhy ... Zdravi podle biorytmu luny malachov gennadij | Katalo.cz ... . Podle vitality, jasnosti a barvy lze určit základní zdravotní stav ... Jak detoxikovat podle čínské medicíny. 27.03.2015 19:51. Čínská medicína vám poradí, jak detoxikovat životně důležité orgány. Jak zkontrolovat, zda srdce není ohroženo toxickými látkami: Podle čínské medicíny pět vnitřních orgánů (wuzang) zahrnuje srdce, játra, slezinu, plíce a ledviny. Jak využít pro zdraví potraviny a byliny podle znalostí trad ... Jak využít pro zdraví potraviny a byliny podle znalostí ... ... . Jak využít pro zdraví potraviny a byliny podle znalostí tradiční čínské medicíny. Velká chyba. Napsáno krví ... Jak snížit zátěž na náš organismus. Spánek a odpočinek; O spánku by se dalo napsat mnoho. Pro detailnější informace bychom doporučili knihu s názvem „Proč spíme - Matthew Walker". Z pohledu čínské medicíny je odpočinek či spánek jinovou (klidovou) fází dne, kdy se energie zanořuje více z povrchu do hloubky a jsou regenerovány orgány a hlubší energetické ... Jak využít pro zdraví potraviny a byliny Zhang ... Podle čínské medicíny funguje tělo v určitém rytmu podle různých denních i ročních období, a tak je každá doba příhodná pro jinou činnost. ... Teorie drah a spojnic je základem čínské tradiční medicíny, a přestože je stará přes 2500 let, využívá se hojně i v ......

INFORMACE

AUTOR
Zhang Yifang,
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak využít pro zdraví potraviny a byliny: podle znalostí tradiční čínské medicíny.pdf

POPIS

Správný výběr potravin a bylinek, které jsou pro vás vhodné, může znamenat významný krok na cestě nejen k uzdravení z případné nemoci, ale také k tomu, abyste se ve svém těle cítili dobře. V této knížce se dozvíte, jak si správně vybrat a kombinovat různé varianty potravin, aby co nejlépe přispěly k vaší vnitřní rovnováze, přinesly vám životní vitalitu a rovněž odpovídaly vaší tělesné konstituci. Knížka vychází z poznatků tradiční čínské medicíny a ukáže vám, jak předcházet některým onemocněním a také jak skvěle vypadat a skvěle se cítit.

Chcete si přečíst knihu?Jak využít pro zdraví potraviny a byliny: podle znalostí tradiční čínské medicíny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zhang Yifang,. Číst Jak využít pro zdraví potraviny a byliny: podle znalostí tradiční čínské medicíny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY