Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili

Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili - David Gruber | Replicamaglie.com

...sti mezi muži a ženami jen tak nevymizí, píše francouzský týdeník L'Express ... Vousy u žen | uLékaře.cz ... . Podtitul knihy je největší tajemství mužů, které kdy ženám svěřili. To zní dost sebevědomě. Vztahy mezi muži a ženami už byly prozkoumány mnoha vědeckými kapacitami v oboru psychologie, neurologie i odborníky na osobní rozvoj. Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili David Gruber Nakladatel: Gruber TDP 2020 Muži a ženy se vzájemně konečně přiblížili. I my muži konečně můžeme ventilovat, že jsme jako mladí zranitelní a pla ... Co ženy láká na sexuální turistice - Novinky.cz ... . I my muži konečně můžeme ventilovat, že jsme jako mladí zranitelní a plaší, že si nevěříme a že nás v mládí role živitelů rodiny děsí až paralyzuje. Ukazuje se, jak jsme vám ženám vlastně podobní, a že s vámi plujeme na jedné lodi. Muži a ženy zkrátka nejsou stejní: liší se i v rakovině plic ... kdy se objeví problém, ženy se... Kouř, prach, nuda a nedostatek pohybu ohrožují zaměstnané ženy. ... Největší česká medicínská online poradna a průkopník v oblasti telemedicíny si klade za cíl zefektivnit a zkvalitnit české zdravotnictví. Tým více ... Přečtěte si o tématu "sex ženy a muži".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "sex ženy a muži", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "sex ženy a muži". Muži, muži - Ženy, ženy - Gruber David - Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript. Kontakt Nedá se říci, že by muži vždy a ve všem ženám rozuměli. Ale mohou to snad ženy, pokud jde o porozumění mužům, tvrdit o sobě? Dnes si povíme něco o tom, co vadí mužům. Existují jisté povahové rysy a pro slabé pohlaví typické vlastnosti, které mohou muži lézt na nervy až do té míry, že je ochoten kvůli nim ... Ženy mají estrogen, muži testosteron a hormony jsou bází jejich přístupu k práci. Ženy nedosáhnou rovnosti s muži, protože rodí děti, prezentovala na konferenci Libuše Šmuclerová , generální ředitelka společnosti Ringier , svůj kontroverzní názor a přítomné opravdu „nadzvedla ze židle". Steve Harvey: Jak si najít a udržet muže a zůstat dámou . Ve své první knize Jednejte jako dáma, myslete jako muž, jež se okamžitě stala bestsellerem, seznámil Steve Harvey miliony žen na celém světě s tím, co si muži skutečně myslí o lásce, důvěrnostech a závazcích. Svým osobitým, velmi otevřeným a vtipným stylem ukazuje, proč se ženy a muži ne vždy chápou a jak si lépe porozumět, a zejména odkrývá podstatu mužsko-ženského nedorozumění, odkrývá největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili. Dalším zajímavým dílem, tentokrát z českého prostředí, je nová populárně naučná kniha Davida Grubera s podtitulem - Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili. Kniha je aktuálním vyvrcholením zájmu autora o problematiku mužsko-ženských vztahů....

INFORMACE

AUTOR
David Gruber
DIMENZE
5,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili.pdf

POPIS

Další knižní hit pro vás přichystal jeden z nejplodnějších a nejčtenějších současných českých autorů David Gruber. Tématikou mužsko-ženských vztahů se zabývá dlouhodobě knižně, fejetonově (například v MF Dnes) i na svých komunikačních kurzech. Dvě knihy o mužsko-ženských vztazích mu vyšly v nakladatelství Grada Publishing zhruba na přelomu tisíciletí. Měly řadu dotisků, staly se bestsellery. Tato kniha je však oproti nim natolik rozšířená a modernizovaná, že jde o nové dílo.Za uplynulých více než patnáct let však autor nabyl řadu nových poznatků, zkušeností, čerpal názory z diskusí stovek svých čtenářů a žáků. Spolupracoval se specialisty. Nyní mu vychází vše o mužích a ženách v jednom, na 336 stranách.Doba výrazně pokročila a tato kniha to reflektuje. Chytré mobily, generace X, Y, Z a mileniálové, nepřeberná nabídka porna v nejvyšší obrazové a zvukové kvalitě, ženská a dívčí stále silnější namlouvací aktivita, systém „kamarád s výhodou“, hnutí mee too, záležitosti kolem genderové korektnosti, rozšiřování počtu pohlaví a jeho volba aj. Tuto novou dobu kniha MUŽI, MUŽI – ŽENY, ŽENY reflektuje. Ale též zevrubně pojednává o tom všem stálém a neměnném, co se mezi muži a ženami děje od dob dávného lovce a strážkyně ohně do dnešních dob.Kniha je kombinací populárně naučného textu, beletrie (mj. dvě sci-fi povídky) a dramatu (scénář rozhovoru čtyř – dvou mužů a dvou žen, umírněných i radikálních názorů).

Chcete si přečíst knihu?Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Gruber. Číst Muži, muži - Ženy, ženy: Největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY